Skocz do zawartości

Katowice - Giełda akwarystyczna


Uuups_xD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, wie ktoś moze gdzie znajduje się giełda akwarystyczna w katowicach?

prosiłabym najlepiej o dokładny adres, jak najlepiej tam dojechac i w jakich dniach się odbywa.

Nie znam się za bardzo na katowicach, a w zoologicznych nie za bardzo chcą o tym mówić.

A i jeszcze jedno, zeby kupywać trzeba mieć w tym zakresie swoja działalność, czy jako normalna osoba fizyczna mogę kupić nie hurtowo. ( przypuścmy 2 szt )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wejdziesz bez z odrobiną szczęścia:)

 

katowice skrzyżowanie żelaznej z gliwicką - dojazd patrz google

 

hurtowo=2 szt?:) no bez przesady:)

 

Prawda jest taka że na nic ci przyjdzie dostanie się na giełdę jeśli kupisz kilka drobiazgów (sprzedadzą ci w detalu, doliczą marżę, zapłacisz tak samo jak w sklepie)

 

Jeśli planujesz duże zakupy pogadaj z jakimś małym sklepikiem a dostaniesz na pewno dobrą cenę.

 

Tak jest zbudowany rynek że jest i hurt i detal. Hurtownik jak sprzedaje w detalu moim zdaniem ośmiesza się. Kiedyś prowadziłem mały sklepik i uwierz mi że nie po to płacę czynsz, podatki, robotę itp, żeby moi klienci pojechali prosto na hurtownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

katowice skrzyżowanie żelaznej z gliwicką

Adres, przynajmniej chwilowo, nieaktualny.Byłem tam dzisiaj ale zastałem plac budowy. Pytałem sklepikarza z naprzeciwka i potwierdził że giełdy tu już nie ma.

Ktoś z was wie w jakie miejsce została giełda przeniesiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...