Skocz do zawartości

Uzupełnienie obsady


michal1234180
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym sie zwrócić o pomoc bo nie mam pojęcia co mam dokupić do mojego zbiornika (128l) obsada to

 

6x hokejówki

5x gupiki

8x kirysów pstrych

4x otosy

 

podłoże piasek

 

i tak właśnie nie wiem bo tak w nim pusto jakos możecie pomoc interesuje mnie jakis gatunek ryby ktora by sie wyróżniała w akwarium

i myślałem tez nad krewetkami filtrującymi co wy na to ;>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ramirezy i kakadu miałem juz kiedys remireze oddałem bo goniła mi każda rybę a kakadu sa super ale niedawno mi zdechły juz ze starości i bym chciał cos innego ale kakadu mi sie rozmnażały i ich miałem pełno i sprzedawałem do zoologicznego ;) słucham inne propozycje:D

 

Edit:

ktoś pomoże czy nie??;>

Ateryu:

6.2. Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciał bym sie zwrócić o pomoc bo nie mam pojęcia co mam dokupić do mojego zbiornika (128l) obsada to

 

6x hokejówki

5x gupiki

8x kirysów pstrych

4x otosy

 

podłoże piasek

 

i tak właśnie nie wiem bo tak w nim pusto jakos możecie pomoc interesuje mnie jakis gatunek ryby ktora by sie wyróżniała w akwarium

i myślałem tez nad krewetkami filtrującymi co wy na to ;>?

Popraw obecną obsadę i dopiero pytaj co dalej:

Hokejówki możesz dokupić ok 10

Gupiki jak to harem lub same samce ok

Kiryski ok

Otoski dokup chociaż 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jeszcze 10 hokejowek to bedzie za duzo dokupie jeszcze 5 i bedzie 11 to juz bedzie ok aaa jakas jeszcze rybka bo to by wygladało tak ...

 

11 hokejowek

5 gupiki

8 kirysow

4 otosy

 

a cos do tego jeszcze??

Otosów pisałem, że musisz dodać minimum 2szt

dodaj może harem kakadu lub parkę ramirez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...