Skocz do zawartości

Mam nowe akwarium 110 litro Juwel


morfius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fajne tylko zastanawiam sie jaka kompilacje rybek zastosowac aby nie za agresywne kolorowe i malo kup robily ... he he :lol:

Czekam na jakies ciekawe propozycje od was .... dzieki ..

według mnie ładnie by sie prezentowały ze dwie ławice czyli

 

20x neon inessa

20x razbora klinowa

z 5 gupików

i nadno

3+2 kirysek panda

 

te rybki są dosyc kolorowe i łandie sie prezentuja nalezą raczej do spokojnych ryb

 

ja mam w plana taką obsade do mojego akwa 112 które bede miał za miesiąc i do tego jeszcze chiał jeszcze cos dołozyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne tylko zastanawiam sie jaka kompilacje rybek zastosowac aby nie za agresywne kolorowe i malo kup robily ... he he :lol:

Czekam na jakies ciekawe propozycje od was .... dzieki ..

według mnie ładnie by sie prezentowały ze dwie ławice czyli

 

20x neon inessa

20x razbora klinowa

z 5 gupików

i nadno

3+2 kirysek panda

 

te rybki są dosyc kolorowe i łandie sie prezentuja nalezą raczej do spokojnych ryb

 

ja mam w plana taką obsade do mojego akwa 112 które bede miał za miesiąc i do tego jeszcze chiał jeszcze cos dołozyc :)

 

Dwie ławice do 110??? jeszcze razem 40szt???

Zastanów się co piszesz.

Wg mnie

20 neonek innesa/rozbór klinowych...

np. jakieś pielęgniczki/prętniki/bojowniki

6 otosków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne tylko zastanawiam sie jaka kompilacje rybek zastosowac aby nie za agresywne kolorowe i malo kup robily ... he he :lol:

Czekam na jakies ciekawe propozycje od was .... dzieki ..

według mnie ładnie by sie prezentowały ze dwie ławice czyli

 

20x neon inessa

20x razbora klinowa

z 5 gupików

i nadno

3+2 kirysek panda

 

te rybki są dosyc kolorowe i łandie sie prezentuja nalezą raczej do spokojnych ryb

 

ja mam w plana taką obsade do mojego akwa 112 które bede miał za miesiąc i do tego jeszcze chiał jeszcze cos dołozyc :)

 

Dwie ławice do 110??? jeszcze razem 40szt???

Zastanów się co piszesz.

Wg mnie

20 neonek innesa/rozbór klinowych...

np. jakieś pielęgniczki/prętniki/bojowniki

6 otosków

nieznam sie za dobrze dopiero 1,5 roku zajmuje sie akwarystyką kuzyn mi tak doradził ktury sie długo akwarystyka zajmuje ma akwarium 375l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje tak :

10x razbora klinowa

1+3 Bojowniki

1+2 Gupik pawieoko

1+3 Black Molly

8x Kirysek Pstry (na dno)

2x Pielęgniczek Ramireza

 

Taką ekipe możesz bezproblemowo hodować w swoim akwa. Ja mam te rybki i nie walczą ze sobą :)

Ja już nie mogę patrzeć na te razbory klinowe i neonki. Przecież jest tyle innych ławicowych gatunków :) Np Razbora Galaxy, Pseudomugil i wiele, wiele innych łatwych w hodowli. Zamiast gupików pawie oko to Endlera, trochę inwencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje tak :

10x razbora klinowa

1+3 Bojowniki

1+2 Gupik pawieoko

1+3 Black Molly

8x Kirysek Pstry (na dno)

2x Pielęgniczek Ramireza

 

Taką ekipe możesz bezproblemowo hodować w swoim akwa. Ja mam te rybki i nie walczą ze sobą :)

Ja już nie mogę patrzeć na te razbory klinowe i neonki. Przecież jest tyle innych ławicowych gatunków :) Np Razbora Galaxy, Pseudomugil i wiele, wiele innych łatwych w hodowli. Zamiast gupików pawie oko to Endlera, trochę inwencji ;)

no mi sie podobaja np razbory galaxy tylko ze ciezko je dostac znam 7 sklepów zeologicznych i w zadnym sie niespotkałem :) z tymi razborami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko fajnie mi tutaj podaliscie niezly pulpit kolorôw no chwilke sie zastanowie porôwnam kolorki i rozmiary ale jakas lawice lub dwie to zapuszcze ..

Mom nowy problem po przemieszczeniu skalarôw do innego akwrium gupiki zaczely sie kopulowac jak zwariowane i juz mam ponad dwadziescia malych narybkôw ktôre sobie plywaja i niewiem co znimi zrobic troche mi szkoda w jakis sposôb zlikwidowac hmm .. Czy moze wprowadzic spowrotem zandarmôw jakimi sa Skalary na stare miejsce do akwarium bedzie ostra wyzerka , co wy na to ? .. :help: :kwiaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor, może mam jakiegoś zamulającego bojka, ale mój nie zwraca uwagi na żadne inne ryby :P

Natalia, łatwiej w sklepie znaleźć gupika pawieoko niż endlera :P

Skoro nie masz co z nimi zrobić, niech natura zawładnie ich losem. taka jest kolej rzeczy :P

A propo, jedna z moich samiczek 10 sztuk dziś urodziła :D Wiecie może po jakim czasie będę mógł zauważyć czy to samice czy samce ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...