Jump to content

[200l] ogólne :)

Adzia
 Share

Recommended Posts

Witam! 8-)

Jaką radzilibyście obsadę do mojego akwa? Myślałam o jakiejś dużej ławicy. Radziliście razbory espei, ale niestety nigdzie nie mogę ich dostać :( a neony inessa są za bardzo popularne... ;) Może razbory klinowe? a jeśli tak to ile? dodam jeszcze że niedługo mam zamiar kupić ok. 50 krewetek red cherry. :)

ps.: sorki, wiem że nie ten dział, ale nie chcę zakładać tylu nowych tematów.. :) myślicie, że możliwe jest żeby 30 małych krewetek schowało się pod skorupki kokosów albo pod korzeń i wogóle nie wychodziło? Czy opcja druga, że wszystkie zdechły bo akwarium dojrzewało tylko tydzień..? :):help:

Rady i sugestie co do akwa mile widziane :) z góry dziękuję :)

okej, kupiłam 10 minorów :) i jeszcze planuję ok. 30 :D

teraz pytanie : jeśli kupię parkę ramirezów + do tego minory które mam (i jeszcze 30 dokupię) , to czy utrzymają się krewetki red cherry ? bo się boję żeby nie zrobiły sobie z nich obiadku.. :mrgreen:

UWAGA! :D nowe pytanie! :mrgreen:

czy mogę mieć taką obsadę?

:arrow: 10 bystrzyków barwnych (minorków) + 20 planuje dokupić :)

:arrow: para ramirezków (może dwie pary) :)

:arrow: kilkadziesiąt krewetek RC :)

:arrow: 4-5 krewetek filtrujących :)

:arrow: 10 otosków :)

czy będą żyły ze sobą w zgodzie wszystkie? no i czy krewetki filtrujące nie wyjdą :?: , bo pokrywa nie będzie na całe akwarium (http://allegro.pl/aluminiowa-belka-t5-4 ... 91665.html) :mrgreen: , a korzeń, na którym by pewnie siedziały, wystaje troszkę z wody...

proszę o szybka odpowiedź i pozdrawiam! 8-)