Skocz do zawartości

jaki filtr kubełkowy do 126 l


szyma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem nowego filtra bo mój obecny aquael turbo 350 jest za słaby na ten zbiornik.

 

I tu zaczyna się kolejny oklepany temat ale od czego w końcu jest to forum;)

 

Kusi mnie pewien chińczyk a mianowicie oto on:

FILTR ZEWNĘTRZNY DO AKWARIUM 1000l/ HW-302A...porównując wszystkie tego typu filtry to ten chyba najbardziej się opłaca.

no i można powiedzieć długo długo nic i wyższa półka:

JBL CRISTALPROFI e900 albo

AQUAEL UNIMAX 250

i co powiedzie chińczyk czy któryś z tych?wydaje mi się że lepszy aquael(różnica jakieś 30 zł)

A może macie jakieś inne ciekawe propozycje?

 

Z góry dzięki każdemu kto chce mi pomóc podjąć właściwą decyzję...nie myśl o tym że możesz się podzielić ze mną swoją cenną wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym HW 302 A właśnie słyszałem różne opinie...najbardziej chyba mi zależy na tym żeby chodził cichutko bo akwa mam koło łóżka no i raczej nie zasnę jak będzie mi to "terkoczeć".Nie mam za dużo kasy na taki filtr no ale nie wiem czy mnie stać kupować tanie rzeczy.

Może się bardziej wypowiecie o tym filtrze... :D

-podobno ma strasznie łamiące się części?

-jak to jest z częściami zamiennymi w takich filtrach?

-czy nie zrobi mi pralki w 126-ce,w końcu w tym filtrze nie ma regulacji?

-nie boicie że się rozcieknie?

Co mnie składnia do kupna to to że mogę go kupić bez wkładów bo takowe już mam no i 150 złoty w kieszeni kusi i kusi;)

Jeszcze jedno pytanie poza tematem...podobno zeolit wyciąga z wody składniki potrzebne roślinom...?czy to prawda?zamierzam jeden kosz przeznaczyć właśnie na ten wkład bo sporo go mam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na głośność w tym pokoju gdzie jest akwarium jest moje łóżko i nigdy nie miałem problemów z zaśnięciem ponieważ nie słyszę go. Jeśli chodzi o pralkę to możesz być spokojny ja też mam 126L zbiornik o wymiarach 70cm dl 45 szer i 40 wys i jest idealnie. Jeśli chcesz to mogę nagrać Ci filmik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...