Skocz do zawartości

[240l]Pomoc w prowadzeniu


Misiu12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Neonów dokup do 30-35 sztuk albo oddaj ta neonke i kup inny gatunek ławicowy (np. bystrzyk pieknopłetwy, barwieniec, tetra, zwinnik jarzeniec/czerwonousty, razbora, mocrorasbory. Wybierz tylko 1 gatunek).

Molienzja zrób harem 1+2.

Kirysków dokup 5-6 sztuk.

Gupiki harem 1+2 lub same samce 5 sztuk.

Glonojady, zbrojniki niebieski? Jak tak to ok.

Możesz dokupić harem 1+4 Kakadu albo 1+5-6 bojownika lub też 2 parki (2+2) Ramirezek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Tak się składa, że jutro jadę do hurtowni rybek obejrzeć (na razie nie kupować, tylko popatrzeć, jak się tam sprawy mają), a więc zwrócę szczególną uwagę na wymienione przez was gatunki.

 

Moja mama chciałaby posiadać welonki...słyszałam niedobre opinie o nich, co wy możecie o tych rybkach powiedzieć? I czy nadają się one do moich rybek pod względem termicznym (czytałam, że welonki lubią chłodniejszą wodę, maksymalnie 21 stopni). To prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zdecydowałam się nie kupować welonów. Mój wujek ma welony i...spustoszenie w akwarium. Dlatego postanowiłam, że welonek nie kupię.

 

Madzik - Twój zestaw jest świetny ! Wydrukowałam go i zaniosłam do sklepu, w hurtowni babka powiedziała, że zestaw fenomenalny. Wyeliminuję stamtąd gupiki (te co mam, to jak padną to nie będę dokupowała) i molinezje - jak mi padną te moje dwie to też nie dokupię. W hurtowni pani powiedziała, że negatywnie wpływają na wodę - dlaczego itd. to moja mama wie, ja słyszałam tylko tyle.

 

Kupiłam 5 tetr cytrynowych (tak pisało na ich akwarium w hurtowni) i zobaczę, co się będzie działo. Jak ładnie będa funkcjonowały to dokupię jeszcze z 10-15. Poza tym na pewno bojowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...