Skocz do zawartości

jaki odmulacz


mariuszsz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Mam pytanie dotyczące czyszczenia dna zakupiłem odmulacz całkiem zwykły najtańszy ale przy odmulaniu pobiera mi dużo wody a mało czyści dno .Może ktoś z was mógłby mi coś polecić coś sprawdzonego jakiś dobry odmulacz.

Hmmm. wejdź na allegro i wpisz: 1446452359 lub 1443326161 . Ten pierwszy jest dobry, ale cena też :aniol_diabel: , a ten drugi to taki zestaw mam i mi dobrze odmula akwarium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.A tak przy okazji co za mech masz w swoim akwa na korzeniach podoba mi się .

To gałęzatka, ale tak rozcięta ;)

 

PS: A spróbuj postawić pojemnik/miskę ( tam gdzie wypływa ta brudna woda ) najniżej jak się da, to wtedy bardziej będzie zasysał. Ja jak tak zrobiłem to mi aż grys bazaltowy się do tego sitka przyczepia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja kupiłem ten odmulacz (numer aukcji allegro 1435635611) wczoraj dopiero pierwszy raz przetestowałem i jestem zadowolony do tej grubej rurki zaciąga żwirek i jak go lekko uniesiesz czysty żwirek wylatuje z powrotem a cały osad z wodą zlatuje do wiaderka. To co ważne ma zwór (kulka) przeciw powrotowi brudnej wody, na drugim końcu zamykany zaworek jak napełni się wiaderko nie trzeba wyciągać odmulacza z akwarium tylko zamykasz zaworek i wymieniasz wiaderko) duży plus za to, że nie trzeba zasysać wody ustami. Mi wczoraj zeszło ok 20 litrów wody ale tyle chciałem bo robiłem podmiankę myślę, że można by mniej upuścić. dno mam czyściutkie (nawet nie wiem czy nie za czyste bo tam przecież też żyją bakterie pożyteczne. Ale dopiero testuję także nie chcę zachwalać póki co jestem zadowolony. Może ktoś używa tego odmulacza dłużej i wypowie się jeszcze szerzej. Cena myślę, że jest do przyjęcia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...