Skocz do zawartości

Nowe akwa 54l - obsada ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem akwa 60x30x30 i planuję taką obsadę:

10 neonów inessa

6 kirysy panda

2 krewetki

Pielęgniczka Ramireza 1+1 lub Bojownik 1+2

 

proszę o opinię, i pytam też o podłoże. Chciałbym czarny bazalt granulacja skomponować z białym piaskiem kwarcowym ?

Czy pod to dać też jeszcze ziemię ? Oświetlenie na razie będzie 50w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem akwa 60x30x30 i planuję taką obsadę:

10 neonów inessa

6 kirysy panda

2 krewetki

Pielęgniczka Ramireza 1+1 lub Bojownik 1+2

 

proszę o opinię, i pytam też o podłoże. Chciałbym czarny bazalt granulacja skomponować z białym piaskiem kwarcowym ?

Czy pod to dać też jeszcze ziemię ? Oświetlenie na razie będzie 50w.

Obsada OK Tylko jakie krewetki masz na myśli ?

Czarny bazalt raczej odpada przy kiryskach, ponieważ ma ostre końce, które mogą ranić rybki.

50watt to za dużo chyba, że masz zamiar od samego początku dawać co2 + nawozy. W innym wypadku na pewno będziesz miał glony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostanę przy piasku kwarcowym i dodam drobnego żwirku czarnego (zamiast tego bazaltu). Krewetki qrcze jeszcze nie wiem ... jakaś propozycja ?

Świetlówkę najwyżej zmienię, jak będzie zbyt jasno. Nie wiem jeszcze jakie będe miał roślinki. A co z tą zmiemią, dawać czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostanę przy piasku kwarcowym i dodam drobnego żwirku czarnego (zamiast tego bazaltu). Krewetki qrcze jeszcze nie wiem ... jakaś propozycja ?

Świetlówkę najwyżej zmienię, jak będzie zbyt jasno. Nie wiem jeszcze jakie będe miał roślinki. A co z tą zmiemią, dawać czy nie ?

Krewetki możesz dać RC.A jak dasz ziemię to rośliny się będą lepiej ukorzeniać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...