Skocz do zawartości

aktualizacja akwa foto


skn87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie rybki są od wczoraj

To się jeszcze boją. Moje neonki pływały w stadzie po około 8 dniach :(

Za którą roślinkę dać filtr?

Za tą po prawej co jest bliżej tamtego tylnego kąta akwarium.

albo umieść go tak żeby nie był za bardzo widoczny ;)

 

PS: jakie to brzanki ?

PS2: Chyba złą kategorie dałeś: Akcesoria i dekoracje :zamieszany:

 

EDIT:

Ale woda dojrzała? bo piszesz że ryby masz od wczoraj, więc czy baniak dojrzał? jak tak to ile czasu ?

I będziesz miał potem problemy jak oddzielić biały od czarnego :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że przykryłeś z wierzchu biały grys czarnymi kamykami. Trzeba było od razu kupić odpowiednią ilość ciemnego żwirku który który chcesz wymienić. Chodzi o to ze grysu używa się w budownictwie a nie w akwarystyce. Może Ci się woda twarda robić. I wody dolej. Aha, i grzałkę daj z tyłu w rogu a nie na środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że przykryłeś z wierzchu biały grys czarnymi kamykami. Trzeba było od razu kupić odpowiednią ilość ciemnego żwirku który który chcesz wymienić. Chodzi o to ze grysu używa się w budownictwie a nie w akwarystyce. Może Ci się woda twarda robić. I wody dolej. Aha, i grzałkę daj z tyłu w rogu a nie na środku.

 

Dostałem akwarium z tym grysem a wczoraj dopiero mi napisali, żebym dał inny żwirek, kupiłem dzisiaj 3 worki (na razie nie mam kasy) więc później wyrzucę całkiem grys, gdy kupię więcej czarnego żwirku. Wodę właśnie dolewam. Co do grzałki, to nie powinna być na środku żeby równomiernie grzać wodę?

 

Zauważyłem przed chwilą, że 3 brzanki zaczęły pływać po akwarium :) jednak ciemniejszy żwirek pomógł bo światło nie odbija się od powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że 80l. Mam ich 5 a litraż to 73,5l

Min. Akwarium na brzankę to 80L, ty masz 74L, a ty masz ich 5, więc powinieneś je oddać.

 

Co do grzałki, to nie powinna być na środku żeby równomiernie grzać wodę?

 

Nie musi. Filtr i tak powoduję że wodą wiruję, więc gdzie byś jej nie umieścił i tak będzie ok ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że 80l. Mam ich 5 a litraż to 73,5l

Min. Akwarium na brzankę to 80L, ty masz 74L, a ty masz ich 5, więc powinieneś je oddać.

 

 

 

 

Ja tak tylko zapytam bo nie rozumiem... Na jedną brzankę 80 litrów? Czyli kolego Xardas twierdzisz że na 5 brzanek potrzeba 400 litrów?

Czy to nie jest przypadkiem tak że 80 litrowe akwarium na stadko tych rybek?

 

Zamiast kupować skałkę do której stadko brzanek i tak nie będzie wpływać kup więcej roślinek i po bokach gęsto obsadź ale zostaw też im wolne miejsce do pływania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...