Jump to content

Molinezja balonowa

Recommended Posts

Cześć!

Od paru dni trzymam molinezję balonową w kotniku i chciałabym się dowiedzieć czy ona rzeczywiście jest w ciąży.

Jest grubsza od pozostałych molinezji. Chciałabym też wiedzieć kiedy mniej więcej mogę się spodziewać małych rybek.

Tu jest jej zdjęcie.

Dołączona grafika

Pewnym nie można być ponieważ u molinezji balonowych jest tyle trudniej że ona wciąż wyglądają jak ciężarne samice ;) Poczekaj a może będą młode a jeśli widać plamę ciążową to pewność masz gwarantowaną

Jak nie będziesz maiła skalarów a pozostałe ryby są odpowiednie do twojego akwarium i nie zagrażają molinezją to będziesz miała ich tyle że nie będziesz wiedziała co z nimi robić ;) Moja propozycja pokarm dla skalarów

Ale masz fajnie :) tzn. ja tam martwić się o rozmnażanie moich gupiczków się nie muszę, bo bez przerwy są nowe ;p , ale mam za male akwa, żeby je wszystkie trzymać :( czyt. podpis ;p

Życzę powodzenia ;*

pokaż zdjęcie jej jakieś to Ci powiem czy jest czy nie, po nich wbrew pozorom wcale nie jest tak trudno poznać. A czy ktos z Was może wie, czy to możliwe żeby od balonowej molinezji były też małe nie balonowe?? bo niektóre mają takie brzuszki odstające i sa przezroczysto białe- jak matka- ona taka bardziej srebrna a inne brzuszków nie mają i robią się czarne... kupiłam ją w zoologiku jak była już w ciąży i pływała z black molly ta balonówka...

Witam, mam pytanie na temat ciąży i rodzenia molinezji black molly. Otóż wczoraj moja molly zaczeła rodzić urodziła zaledwie 4 małe rybki i na tym koniec, rybka jest w kotniku nie bylo możliwości aby rybki przedostały sie do główniego zbiornika. dzisiaj mija już 2 dzień odkąd ryba jest w kotniku i nadal nic, czyżby to koniec więce nie będzie miała?? :?: . Z góry dziękuje za odpowiedzi. pozdrawiam...

Kinia ona jest na pewno w ciąży ale nie powiem Ci ile zostało- moja wyglądała identycznie a rodzić zaczęła w akwarium, nie przenosiłam jej do kotnika bo to nie potrzebny stres wyławiałam rybki i wrzucałam je do kotnika a samica została w akwa.

Moja balonówka po porodzie wygląda tak:

post-8156-13685162124569_thumb.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...