Skocz do zawartości

[120 l] Apistogramma agassizi


TheLazoRaf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oto mój drugi zbiornik 120 l.W założeniu miało być BW ale dodałem rośliny i jest tak :)

Niestety po ok miesiącu od założenia wkradły mi się krasnorosty z którymi walczę do dziś ale już powolutku chyba wychodzę na prostą. Oczywiście wszelkie sugestie mile widziane. Aha zdjęcia mieszkańców obu zbiorników wkrótce

 

Oświetlenie - Aqua Life 1x30W

Filtracja - Fluval 205(zewn.)

Ogrzewanie - 1x150W Hagen

 

Podłoże z piasku plus trochę żwirku po bokach. Jak widać na zdjęciu jest trochę liści dębowych i sporo korzeni.

Narazie brak nawożenia i CO2

 

Mieszkańcy

3xApistogramma agassizi double red (1+2 )

5xKirysek panda

3xOtosek

10xkrewetka Red cherry

 

Roślinność

Cabomba,Mech jawajski,Riccia fluitans,Nurzaniec,Kryptokoryna wendta oraz Pistia

 

Zbiornik ma narazie 2 miesiące ale chyba nie jest źle. Przepraszam za przednią szybę która jest troszkę zarośnięta glonami ale to się poprawi. Cotygodniowo podmieniam ok 15 % wody w obu akwariach na RO.

 

Co o nim myślicie ?

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Parametry są w porządku - sprawdzane regularnie. Ogon agassiza złożony ,hmmm to tylko jedno z wielu zdjęć. Jak będzie zainteresowanie to dodam fotki w pełnej krasie. A Ramirezka rzeczywiście blado wyszła ale to dlatego że była krótko w zbiorniku kiedy robiłem fotki. teraz mają się dużo lepiej.

 

dzięki za komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...