Jump to content

[120 l] Apistogramma agassizi

TheLazoRaf
 Share

Recommended Posts

Witam. Oto mój drugi zbiornik 120 l.W założeniu miało być BW ale dodałem rośliny i jest tak :)

Niestety po ok miesiącu od założenia wkradły mi się krasnorosty z którymi walczę do dziś ale już powolutku chyba wychodzę na prostą. Oczywiście wszelkie sugestie mile widziane. Aha zdjęcia mieszkańców obu zbiorników wkrótce

Oświetlenie - Aqua Life 1x30W

Filtracja - Fluval 205(zewn.)

Ogrzewanie - 1x150W Hagen

Podłoże z piasku plus trochę żwirku po bokach. Jak widać na zdjęciu jest trochę liści dębowych i sporo korzeni.

Narazie brak nawożenia i CO2

Mieszkańcy

3xApistogramma agassizi double red (1+2 )

5xKirysek panda

3xOtosek

10xkrewetka Red cherry

Roślinność

Cabomba,Mech jawajski,Riccia fluitans,Nurzaniec,Kryptokoryna wendta oraz Pistia

Zbiornik ma narazie 2 miesiące ale chyba nie jest źle. Przepraszam za przednią szybę która jest troszkę zarośnięta glonami ale to się poprawi. Cotygodniowo podmieniam ok 15 % wody w obu akwariach na RO.

Co o nim myślicie ?

Dołączona grafika

Pozdrawiam Rafał

• 2 weeks later...

Agassiza złożony ogon, ramirez blady, sprawdź parametry, bo musi im coś nie pasować.

BTW - jak miało być BW to co sie przejmujesz krasnalami ?

Baniak w porządku z wystroju, ale tez nie ma rewelacji, ale tam są rośliny, a ja się nie znam :D

Parametry są w porządku - sprawdzane regularnie. Ogon agassiza złożony ,hmmm to tylko jedno z wielu zdjęć. Jak będzie zainteresowanie to dodam fotki w pełnej krasie. A Ramirezka rzeczywiście blado wyszła ale to dlatego że była krótko w zbiorniku kiedy robiłem fotki. teraz mają się dużo lepiej.

dzięki za komentarz