Skocz do zawartości

Będzie przerybione?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam dylemacik

 

Akwarium 64 litry a w nim 15 neonów Innesa, 5 otosków, 2 krewetki filtrujące i jeden „wojownik”, czyli ślimak Helenka. Żona kupiła mi 6 krewetek amano. Nie wiem, co teraz. Na razie je wpuściłem, bo co miałem zrobić. Oddać je do sklepu czy zostawić? Nie chciałbym, aby jakość wody mi się przez to pogorszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam dylemacik

 

Akwarium 64 litry a w nim 15 neonów Innesa, 5 otosków, 2 krewetki filtrujące i jeden „wojownik”, czyli ślimak Helenka. Żona kupiła mi 6 krewetek amano. Nie wiem, co teraz. Na razie je wpuściłem, bo co miałem zrobić. Oddać je do sklepu czy zostawić? Nie chciałbym, aby jakość wody mi się przez to pogorszyła.

Jedyne co tu nie pasuję to krewetki filtrujące na nie akwarium od 100l w górę

nawet neonek trochę przy dużo lepiej jakby było ich góra 12 ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy doborze konsultowałem się na forum i wyszło 15 neonków i 6 otosków :) Krewetki filtrujące kupił mi brat, więc zostały. One w czymś przeszkadzają? Wydaje mi się, że żyją sobie dobrze :) Filtrujących nie mam gdzie oddać, ale amano może przyjąć znajomy. Mam oddać czy zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytam, ale u nas w mieście jest właśnie mały popyt na krewetki filtrujące. Jest ich ogrom a kupujących brak. Znajomych mam, ale oni albo mają akwaria 2 razy mniejsze niż ja albo w ogóle nie chcą krewetek. Te krewetki to taki niechciany gość w akwarium. Brat kupił, bo mu się spodobały. Nie wiem, co teraz. Chodzi mi teraz o to czy one mają źle czy jakąś szkodę wyrządzają w akwarium? Jutro pochodzę po sklepach, ale wątpię, aby ktoś przyjął

 

I serdecznie dziękuję za odpowiedź. Przynajmniej amano sa Ok na ten litraż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...