Skocz do zawartości

Femanga Schnecken Stopp preparat przeciw slimakom - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jeśli ktoś stosował prosiłbym, żeby podzielił się uwagami, szczególnie na temat skuteczności.

 

Pytam, ponieważ pojawiły mi się w akwa 2 rodz ślimaków których wcale nie zapraszałem ;) jeden to rozdętka a drugi to najpewniej zatoczek choć nie mam pewności. Temat opisany w wątku. http://forum.superakwarium.pl/viewtopic.php?f=20&t=24699&st=0&sk=t&sd=a&start=10

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem chemii w akwa, ale jak wszystko inne zawiedzie, to chciałbym wiedzieć czy jest sens eksperymentować z tym środkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpuściłem dzisiaj 3 szt, bo tylko tyle udało mi się od ręki kupić we "Wrocławiu mieście stołecznym" :D. Efekt po kilku godzinach: Poszły sobie gdzieś :lol: i ich "nie ma". Ale będę czekał cierpliwie i obserwował uważnie populacje niepożądanych ślimorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji co do helenek - nażrą się i potem znikają. Rzadko pojawiają się w dzień. Częściej po zgaszeniu światła. Jakby plaga się nasiliła to łap na dużą marchew. Tylko nie lej teraz trutki na ślimaki bo helenki też ci zejdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...