Jump to content

GUPIK A RAZBORA

Maciek418
 Share

Recommended Posts

Rozbory krewetek nie zjedzą - narybku z resztą też(ale muszą być wykarmione). Gupikom bardziej zagraża własna matka , która po porodzie jest zmęczona i głodna...

Proszę nie pisz więcej takich bzdur ---ok ;)

Każda rybcia jest w stanie zjeść swój narybek,rozbory też zjedzą spokojnie narybek gupika,a już nie wspomnę o tym ,że i krewetkami nie pogardzą----sorki ale to jest prawda.Mam rozbory klinowe i powiem ci ,że tak jak one tłuką krewetki ,to żadna ryba tak u mnie nie tłucze.

Nie rozumiem , jesteś moderatorem a hodujesz ze sobą zwierzęta , które pogryzły by się ze sobą? O krewetkach jedzących narybek jeszcze nie słyszałem - ale może to i prawda? Ja to rozumiem. Każda ryba może zagrozić narybkowi - ale nie musi! Po za tym rozbory przyjmują pokarm , który "zmieści" im się do pyszczków - ale ja się nie kłócę ;)

O krewetkach jedzących narybek jeszcze nie słyszałem - ale może to i prawda?

Ale nikt tu o takich nie mówi :P

Nie rozumiem , jesteś moderatorem a hodujesz ze sobą zwierzęta , które pogryzły by się ze sobą?

A co ma piernik do wiatraka ? :D Ale ja dla ciebie jest to powiązane to ok, przecież to naturalna selekcja, razbory zjedzą słabsze krewetki ;)