Skocz do zawartości

wypławek potrzebny od zaraz!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Założyłam sobie tutaj konto, ponieważ mam mały problem, który jest trochę śmieszny, bo wszyscy pytają jak zwalczyc wypławki w akwarium a ja chcę zapytac czy ktoś ma może takie wypławki na zbyciu ponieważ są one mi potrzebne na zajęcia na uczelnie, bo koleżanka musi przygotowac hodowle wypławków (wymyślili w zimie) i niestety nigdzie nie możemy ich dostac, a musi przygotowac to do czwartku, więc jeśli ktoś jest tutaj z Krakowa i miałby wypławki w akwarium to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz w Krakowie żadnego znajomego akwarysty a nikt z Krakowa z forum Ci nie pomoże,to pozostaje Ci któryś ze sklepów zoologicznych.Zaznaczam ,że nie pytaj o wypławki bo nie są towarem.W slepach nie znajdziesz ich w zbiornikach z rybami gdzie nie ma podłoża ( nie możliwe jest ich przetrwanie bo zjadają je ryby)ale w jakimś bezrybnym zbiornikach roślinami na sprzedaż możesz kupić jakąś nawet zaniedbaną roślinę,najlepszą wyjściem by było zciągnięcie mułu z akwa z podłożem,w którym ryby karmione są pokarmem mięsnym czy mrożonkami.Tak na marginesie dodam że bez wypławków to jedynie sterylniaki i przygotowane specjalnie na czas tarła zbiorniki bywają.W większości zbiorników są, choć niewidoczne a już regułą jest ich występowanie w zbiornikach z żółwiami czy piraniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...