Skocz do zawartości

FZN 3, FZN-3 wyciszenie


fxxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chyba jeszcze nie bylo, a mysle, ze warto sie podzielic.

 

Mialem kiedys FZN-2, padl w nim silnik-kupilem FZN-3. Podlaczylem-to jakas masakra jaki ten filtr byl glosny, po dniu nie wytrzymalem i zaczalem kombinowac-po ogledzilach stwierdzilem ze roznica to tylko rozmiar wirnika-wiec wymienilem na ten z FZN-2. I wtedy filtru juz nie bylo slychac w ogole, inny wirnik nie spowodowal widocznej zmiany w wydajnosci (sprawdzane linijka i na oko bez wkladow filtracyjnych, pompuje rownie dobrze; zreszta i tak jest na minimum prawie zawsze). Filtr dziala juz poltora roku z innym wirnikiem wiec mu to chyba nie przeszkadza. Potem probowalem jeszcze wirnik od FZN-3, jak sie dobrze odpowietzyl to bylo znacznie lepiej, ale i tak caly filtr drgal (moze trafilem na zla partie wirnikow), daleko mu bylo do innego wirnika. Wirnik kosztuje 14 zl :)

 

Mam nadzieje, ze komus pomoglem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z reguły te filtry są cichutkie, a hałaśliwy wirnik trzeba było spróbować zareklamować.

Ja w moim miałem inną przygodę, postanowiłem podłączyć z powrotem moja starą FZN'kę po kilku latach leżenia na strychu i też na początku był kosmos z hałasem ale wziąłem go na przetrzymanie i po tygodniu, jak już ładnie zarósł w środku kożuszkiem to się wyciszył i do tej pory nic mu się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...