Jump to content

Pytanie o zachowanie rybek w akwarium 2..


sycyliusz
 Share

Recommended Posts

Chciałem kontunuować mój temat ale moderator go zamknął a ponieważ jestem nadal "świerzym" akwarystą więc dręczą mnie następujące kwestie dotyczące mojego akwarium..

 

1.Obsadę mam w podpisie więc nawiązując do niej odpowiedzcie mi w jaki sposób straciłem samiczkę danio? Przyszedłem właśnie z pracy, wpatruję się w akwarium i nie mogę się jej doliczyć.. wyciagnąłem filtr żeby sprawdzić czy np. za nim nie ugrzęzła-nie ma, mam taki korzeń tworzący jaskinię- nie ma. Wczoraj dobrze się nie przyglądałem mojemu akwarium to nie mogę sprawdzić czy tam była.

 

2.Z akwarium wyłowiłem taką pływającą błonkę około 0,5cm oraz taką błonkową rurkę, też niedużą. Czy takie coś wydalają głupiki jak się kocą (bo akurat ten fakt zauważyłem i kilka maleńkich rybek pływa po akwarium) czy też to są resztki mojej samiczki danio?Jeśli tak to kto ją zerzarł?

 

Z góry dziękuję...

Link to comment
Share on other sites

jak już ktoś musiał zjeść danio to obstawiałbym mieczyka ... widocznie mu nie pasował ... a jeśli chodzi o błonę - to ciężko powiedzieć co masz na myśli - mogły to być pozostałości po twojej rybce a te rureczki to może odchody (ciężko) ... a co do gupików to są to ryby żyworodne i nie wydzielają żadnej widocznej błony ...

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam ochotkę więc więc teoretycznie zbrojniki mają szansę na pokarm mięsny... Ale jak zjadły no to trudno, procesu w akwarium nie będzie... ;-)

Małych glonojadów nie zauważyłem a byłoby fajnie bo tak naprawdę to te rybki najbardziej mnie fascynują jak narazie..

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...