Skocz do zawartości

Pytanie o zachowanie rybek w akwarium 2..


sycyliusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem kontunuować mój temat ale moderator go zamknął a ponieważ jestem nadal "świerzym" akwarystą więc dręczą mnie następujące kwestie dotyczące mojego akwarium..

 

1.Obsadę mam w podpisie więc nawiązując do niej odpowiedzcie mi w jaki sposób straciłem samiczkę danio? Przyszedłem właśnie z pracy, wpatruję się w akwarium i nie mogę się jej doliczyć.. wyciagnąłem filtr żeby sprawdzić czy np. za nim nie ugrzęzła-nie ma, mam taki korzeń tworzący jaskinię- nie ma. Wczoraj dobrze się nie przyglądałem mojemu akwarium to nie mogę sprawdzić czy tam była.

 

2.Z akwarium wyłowiłem taką pływającą błonkę około 0,5cm oraz taką błonkową rurkę, też niedużą. Czy takie coś wydalają głupiki jak się kocą (bo akurat ten fakt zauważyłem i kilka maleńkich rybek pływa po akwarium) czy też to są resztki mojej samiczki danio?Jeśli tak to kto ją zerzarł?

 

Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już ktoś musiał zjeść danio to obstawiałbym mieczyka ... widocznie mu nie pasował ... a jeśli chodzi o błonę - to ciężko powiedzieć co masz na myśli - mogły to być pozostałości po twojej rybce a te rureczki to może odchody (ciężko) ... a co do gupików to są to ryby żyworodne i nie wydzielają żadnej widocznej błony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...