Skocz do zawartości

[112]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

temat do zamknięcia... znikam z tego forum oprucz danielka001 i nirvania nie ma tutaj ludzi którzy pomoga.. pozostali nabijaja tylko posty głupimi tekstamni ,, nic nie wnosza ,, tworza sztuczny tłok.. tragedia... napewno jest jeszcze kilka osob ktorzy sie znaja na akwarystyce .. lecz jakos tu dretwo i durzo dzieciaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź jakąś mniejszą bocje na bocję wspaniałą trzeba większe akwa (edług mnie) są też dostępne mniejsze bocje w sklepach albo trąbonos ( ale dokłądnie nie wiem jakiego akwa potrzebuje)

rodostomusy 15szt

ja bym je zaminił na 5-6 ramirezek one lepiej czują się w grupie i chętniej się rozmnażają ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym je zaminił na 5-6 ramirezek one lepiej czują się w grupie i chętniej się rozmnażają ;)

Że co ? nie wiesz o czym piszesz.

 

Obsada ok prócz bocji. Jest wiele pięknych i mniejszych gatunków.

jakie gatunki masz na myśli /oczywiście o ślimakorzerców mi chodzi :) )

 

Jeśli chcesz się pozbyć ślimaków jedyny sposób to wyparzyć akwarium.

czytaj uważnie :) pozdrawiam

 

znajdź jakąś mniejszą bocje na bocję wspaniałą trzeba większe akwa (edług mnie) są też dostępne mniejsze bocje w sklepach albo trąbonos ( ale dokłądnie nie wiem jakiego akwa potrzebuje)

rodostomusy 15szt

ja bym je zaminił na 5-6 ramirezek one lepiej czują się w grupie i chętniej się rozmnażają ;)

zwariowałeś czy co :) ramirezki w takich ilościach na moje akwa... nie skorzystam z twoich rad :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. jakieś propozycje co do napowietrzania i filtracji ??

filtr- Eheim Ecco Pro 200 ja posiadam i jestem zadowolony jest niezawodny

pompka- Aquarium Pharmaceuticals RENA Air 400 Pump jestem z niej bardzo zadowolony

EDIT:

1. jakie podłoże bedzie najlepsze, jaki nawóz pod żwir, czy dawac nawóz, co dawać jaki itd ???

 

ja uzywam CO2 Natural Plant System

dodatkowo 1 Nutrafin Plant Gro - 2 eSHa Pro-Phyll dawkowanie jak podaje ulotka

 

rosliny rosna calkiem fajnie a akwa nie zarasta glonami jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...