Skocz do zawartości

oceny zdjęć w galerii


zwiras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyglądam się z zdjęciom zamieszczonym w galerii serwisu. Od czasu do czasu sam wstawiam zdjęcia do galerii. Jedynki lecą, że hej! mnożą się jak by były sklonowane. Zdziwiony jestem tolerowaniem przez serwis "1" Niestety tak będzie, dopóki oceny będą mogli wstawiać tak zwani "ludzie z ulicy". Prawo do wystawiania oceny zdjęć, powinny mieć tylko te osoby, które są zalogowane, podobnie jak na forum. Ocena powinna być uzasadniona merytorycznie. Dodam, że powinna być jawna.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło mi, że akwarium się podoba. Ale, jest mnóstwo innych akwariów, których obsada roślinna jest przepiękna. żal patrzeć na ich oceny. Im baniak bardziej przypomina biotop, wtedy oceny lecą w dół. Kiedy akwarium przypomina bazar odpustowy wypełniony figurkami, muszlami, bonsai, nie mającymi nic wspólnego z naturalnym środowiskiem, wtedy oceny bardzo dobre sypią się jak z rękawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Strona główna serwisu i forum to dwie różne rzeczy ;) .

 

Ja ze swojej strony(prywatne zdanie) mogę jedynie powiedzieć, że ciężko mieć wpływ na dawane tam oceny. W sumie każdy może wystawić notkę. A to, że jest wielu hmm...zazdrosnych, zawistnych to już za bardzo na to nic nie poradzimy niestety.

 

Jedyne co mogę zrobić, to napisać do właściciela aby głosować mogli tylko i wyłącznie zalogowani userzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona główna serwisu i forum to dwie różne rzeczy ;) .

 

Ja ze swojej strony(prywatne zdanie) mogę jedynie powiedzieć, że ciężko mieć wpływ na dawane tam oceny. W sumie każdy może wystawić notkę. A to, że jest wielu hmm...zazdrosnych, zawistnych to już za bardzo na to nic nie poradzimy niestety.

 

Jedyne co mogę zrobić, to napisać do właściciela aby głosować mogli tylko i wyłącznie zalogowani userzy.

właśnie dokładnie o to chodzi :)

niska ocena jest do przyjęcia ale z uzasadnieniem!

dziękuję, pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...