Skocz do zawartości

jaki nawóz


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwy nie pamiętam. Polecił mi nawóz sprzedawca w sklepie ,podobno niezły fachowiec.Jest to nawóz sprzedawany na wage. Na 200 litrowy zbiornik polecił mi 2 kg. Zapłaciłem 10zł. za kilogram.Zobacz wcześniej napisałem jak mi kazał stosować.Jak będziesz sypać to pamiętaj żeby w odległości ok.3 cm od ścianek akwarium żeby na szybach glony nie rosły. Tak mi powiedział fachowiec ze sklepu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy nie pamiętam. Polecił mi nawóz sprzedawca w sklepie ,podobno niezły fachowiec.Jest to nawóz sprzedawany na wage. Na 200 litrowy zbiornik polecił mi 2 kg. Zapłaciłem 10zł. za kilogram.Zobacz wcześniej napisałem jak mi kazał stosować.Jak będziesz sypać to pamiętaj żeby w odległości ok.3 cm od ścianek akwarium żeby na szybach glony nie rosły. Tak mi powiedział fachowiec ze sklepu. ;)

Jezu ludzie co wam za fachowcy doradzają ??????????? kompletne brednie a z tymi 3 cm od szyby to ja Sam chętnie bym pogadał z tym fachowcem............ Naciągają was aż miło ale wasza wola:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem taki substrat z tetry chyba ponad 40 zl za wiadereczko 5l. stosuje to poraz pierwszy w polaczeniu z dobrym swiatlem bimbrowniom efekty extra ale w nowo zalorzonym akwarium jak sa wpuszczone jusz rybki to nietrzeba grzebac w podlorzu nic niedosadzac nie manipulowac bo sie azotany uwalniaja i sa zgony ryb ja o tym niewiedzialem i dosadzalem roslinki i mialem problemy z rybkami dopiero po rozmowie z doswiadczonym akwarystom sie dowiedzialem i przestalem grzebac w podlorzu zrobilem testy azotanuw bylo bardzo durzo i robilem podmianki wody i jest wszystko wporzadku takie sa moje rady Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...