Jump to content

54 litry ogólne z rybami

sezam
 Share

Recommended Posts

54 litry- Świetlówka Philips Aquarell 15W , zwykła świetlówka T-5 8W

filtr - wewnętrzny - TURBO 350

obsada:

10 - Miedzików

6 - Danio pręgowane

5 - krewetek Amano

?? - krewetek Redd Cheery

ślimaki - Helenka 5 szt.

roślinki:

Microzorium - na korzeniu i kokosie

Krypcokrona Bronce

Mech Jawajski

post-1474-13685160783388_thumb.jpg

post-1474-13685160783753_thumb.jpg

z tego co ja sie orietuje to dla danio musi być baniak nieco wiekszy niz masz... ale tak poza tym całkiem ok... :) ale jak dla mnie to żwirek masz za bardzo pstrokaty :) zrób jednolity lub dzielony nieregularną linia... i dodaj foto z tym tłem ... jestem ciekawy jak się prezentuje :)

no teraz naprawdę ładnie to wygląda może jeszcze jakąś trawkę byś dał albo dno zrobił z mchu ? :)

Na trawnik za słabe oświetlenie.

Poza tym zbiornik zaczyna bardzo ładnie się prezentować, ale jakoś na środku wieje mi pustka.

Proponowałbym na żsrodek wrzucić Cryptocoryny zieloną, brązową. Wtedy środek akwarium pasowałby do tła

no teraz naprawdę ładnie to wygląda może jeszcze jakąś trawkę byś dał albo dno zrobił z mchu ? :)

Na trawnik za słabe oświetlenie.

Na trawnik nie jest za słabe bo można zrobić z gałęzarki.

Baniaczek robi wrażenie ale na środku świeci pustka postaraj się to jakoś zagospodarować.

Dziękuję za wszelkie sugestie i podpowiedzi. Wiem, że środek jest pusty zamierzam go zagospodarować, właśnie myślę jak. Crytocrona Bronce odpada bo za duża rośnie pomyślę nad inną rośliną na środek żeby nie był taki pusty.

Trochę szkoda mi Mikrosorium mam na korzeniu i kokosie. A anubias na małym korzeniu to dobry pomysł będę szukał korzenia lub zastanawiał się nad czymś jeszcze innym. Wszelkie podpowiedzi mile widziane.