Skocz do zawartości

Jaskinia z rurek pcv


Poker Monster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Silikon w każdym powinien być sklepie nawet nie wiem jak mały i za bardzo przystępna cenę.

Najlepiej wygląda z takich średnich kamienie bo wtedy sie wtapia. Myślę że jest dobre rozwiązanie. Jak by nie było od środka poprzyklejane kamieniami to może nawet ryby tam prowadziły tarło. Jak wiesz to podaj instrukcję jak to zrobić.

 

P.S. nie do tematu ale gryzie mnie twój podpis. Po pierwsze brzanka albino to też Puntius anchisporus. Po drugie kirysek albino to jest albo spiżowy albo pstry. Po trzecie ilość brzanek i kirysków jest nie odpowiednia. I po czwarte najważniejsze te ryby nie nadają się do tego litrażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przed poniższą czynnością należy nałożyć silikon ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Suszymy...

Dołączona grafika

Wstawiamy do gorącej wody na kilka dni...

Dołączona grafika

I Voilà :D

Dołączona grafika

 

A co do sygny... Brzanki posłużyły wyłącznie jakie pokarm, kiryski wciąż żyją i mają się dobrze (Nie mam bladego pojęcia co to gatunek, mniejszy od paznokcia), Sygny po prostu nie chce mi się zmieniać. Wszystkim posiadaczom raków luizjańskich polecam dawanie od czasu do czasu brzanki sumatrzańskiej red - po zjedzeniu ładnie się wybarwiają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...