Skocz do zawartości

drepieżne ryby


Szwedzik10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

myśle że jak na pielęgnice pawiookie to by było za małe akwarium. ale te Ctenolucius hujeta mi się podobają basia ty je masz??? i gdzie można te rybki dostać??? i mogę z nimi trzymać bocje ok. 8cm długości i zbrojniki 10cm dł??? chodzi mi o ekipę czyszczącą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj drogi dopiero co skompletaowales obsade do obecnego akwa a juz chcesz inne ryby? Masz zbiorniczek minimum 250 litrow na drapiezniki? Nie przeraza cie karmienie ryb innymi rybami? Wiesz ile pracy kosztuje utrzymanie przyzwoitego zbiornika? Nie kombinuj z nowymi rybami tylko dbaj o to co masz. A zeby dowiedziec sie jakie drapiezne akwariowe ryby mozna hodowac wystarczy wpisac tak:

http://www.google.pl/search?hl=pl&safe= ... Szukaj&lr=

Uwierz mi - pielegnice to jedyne drapiezne ryby jakie osoba z twoim doswiadczeniem bylaby w stanie utrzymac. Nie mowiac juz o wydatkach z nimi zwiazanymi.

Uwazam ten temat za bezsensowny i nie wnoszacy zupelnie nic. Tez marze o 300 litrach malawi co nie znaczy, ze musze zaraz zakladac o tym temat. W sieci jest wystarczajaco duzo informacji, ktore samemu latwo znalezc.

Zamykam i pozdrawiam

Na prosbe zalozyciela temat otwieram. Pytanie o dobór ryb do akwa 300 litrow pozostaje aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...