Skocz do zawartości

Neon outsider


sacred_mode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam jedno no może dwa dosyć proste pytanka

 

1) jak w temacie: ale od początku kupiłem kupiłem 6 neonków innesa i przez jeden dzień pływały sobie same następnego dnia stwierdziłem że dukopie jeszcze 4 przyniosłem do domu dodałem te cztery do akwaarium i zauważyłem taką sytuacje 9 pływa w stadzie najczęściej przy dnie a jeden jakoś nie chce się do kolegów dołączyć pływa najczęściej przy powierzchni sam czym to może być spowodowane????

 

2) a drugie pytanie jest takie: w jaki najlepszy sposób zacienić akwarium bo z tego co zauważyłem świetlówka którą posiadam jest za mocna dla dla w/w neonków i chowają się do cienia pewnie powiecie abym dodał kilka roślin a ja zapytam jakie kontretnie gatunki macie na myśli :)

 

Pozdrawiam

 

P.S.

ad.1) kolejne spostrzeżenie odnośnie tego jednego neona i teraz nie wiem czy czasem chory nie jest bo moim zdaniem obroty o 360 stopni wokół własnej osi to raczej coś nienormalnego :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że ktoś mógł by pomylić nona innesa z czerwonym ale w tym przypadku to jeden i ten sam gatunek

 

 

ale znalazłem przyczynę tego typu zachowania która z pozostałych 9 obgryzła jej ogon (albo nie zauważyłem gdy brałem ryby ze sklepu) :( i została jej jakaś resztka tego co kiedyś było ogonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...