Skocz do zawartości

Co to za larwa?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio w akwarium podniosłem kamień, trochę poruszyłem żwirem i muł z dna uniósł się do góry. Było też tam takie białe podejrzane coś. Myślałem że to odchody ryby, lecz gdy to dotknąłem bardzo szybko uciekło, później znalazłem to pod drugim kamieniem. Pomyślałem że mi się piskorki rozmnożyły bo było to takie podłużne i cienkie, ale na końcu miało takie "coś".Było biało-przezroczyste miało ok. 1 cm a wyglądało tak jak na zdjęciu niżej. Próbowałem wyłowić to siatką ale jak uciekło to go do tej pory nie widziałem.

 

Wyglądało to tak.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:google::google: też mozesz poszukać

Proponuję czytać posty, zamiast pisać kolejne, bezsensowne i nic nie wnoszące w temat komentarze...

 

do seba0701

Z "uszczuplonego" opisu można sugerować się, że to larwa krewetki (jedynie rozmiar się nie zgadza), nicienie , wypławki, larwa przywry itd. Postaraj się zrobić zdjęcie, bo to szukanie "na ślepo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko to zobaczę to wyjmę i zrobie zdjęcie. Cały czas szukam tego po akwarium i nie mogę znaleźć. Proszę mi nie pisać żebym skorzystał z Google bo robiłem to przed założeniem tematu, ale nic nie znalazłem, więc założyłem ten temat. Gdybym znalazł rozwiązanie mojego problemu w sieci, tego tematu by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...