Skocz do zawartości

Baniaczek 300 L


dzem3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje akwarium:

Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają zbiornik po zalaniu i zasadzeniu roślin

1. Dołączona grafika

2. Dołączona grafika

na kolejnych 3 zdjęciach akwarium już zarybione widać na nim papuzią, neonki i pielęgniczki boliwijske

3. Dołączona grafika

4. Dołączona grafika

5. Dołączona grafika

na ostatnim można zauważyć jeszcze pielęgniczki kakadu i glonojada syjamskiego

6. Dołączona grafika

 

W sumie w akwarium zamieszkują:

1X p.pauzia

1+2 p.kakadu

4x p.boliwijskie

15x nenon inesia

4x glonojad syjamski

 

Docelowo zamieszkają jeszcze

1x papuzia, skalary i labeo

 

Co myślicie na temat zdjęć i w ogóle proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie akwa mi się podoba, zwłaszcza to przejście z jasnego piasku w czarny bazalt. Ja bym dołożył jeszcze takich wyższych roślin. Ja bym tam dorzucił parkę raczków z gatunku camballerus. Bosko by wyglądały. I wyrzuciłbym fototapete i włożył zwykłą, czarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj broń Boże raka marmurkowego, ja kiedys miałem to mi ryby mordował , do dziś nie mogę zapomnieć tego przeraźliwego szurania i kopania w dnie w nocy :o Nie mówiąc juz o tym że był niesamowicie żarłoczny- zabierał tabletki dla kirysków w swe szczypce i wynosił. Naprawdę odradzam ci jakiegokolwiek raczka. Ja w sumie straciłem przez niego chyba ze dwie księżniczki z burundii, kilka gupików, skalara i coś jeszcze napewno ale już nie pamiętam bo to w oprzednim akwarium było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roślinki na pewno przybędą szukam jak się nie mylę Cryptocoryne aponogetifolia u mnie w okolicy Chełm i Lublin nie potrafię znaleźć. Co do mchu na korzeniu na pewno coś dołożę, mam zamiar jeszcze wrzucić gałązetkę, która baaardzo mi się podoba. Jeśli chodzi o tło strukturalne to raczej odpada bo szkoda miejsca w baniaku!

Myślę też o krewetkach filtracyjnych tylko nie wiem czy przeżyją w moim składzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...