Jump to content

Pomocy Żabienice coś z nimi nie tak


Recommended Posts

Proszę o pomoc gdyż moje żabienice są/jest z nimi coś nie tak czyli liście zmieniły kolor na żółto brązowe sądzę że gniją inne rośliny są ok czyli Anubiasy i mech jawajski :[ Akwarium jest nowe rośliny posadziłem prawidło dodałem nawozu : Sera Florena i Multimineral(Tropicala). proszę o jakąś pomoc w tej sprawie i co mam zrobić??? Proszę o szybką POMOC!!!

Link to comment
Share on other sites

Akwarium 112L Filtr standardowu AquaEl fan 2`plus, Temperatura wody 27-28 C, Oświetlenie to zwykłe świetlówki 2x18w(wat) i napowietrzniacz 100 AquaEL

zalane w piątek 09.01.2009r.

(dodałem tak że żelazo [Feroaktiw])

Link to comment
Share on other sites

Raz że akawrium jest młode dwa na początek to bym za wiele nawozów nie dawał a trzy to mało oświetlenia jak na rośliny :) Proponuje poczekac co bedzie czesto jest tak ze rosliny tracą liście po posadzeniu w nowych warunkach a potem odbijają zwłaszcza rośliny kupowane w dnoiczkach z takich firm jak Plantis Sam tak miałem ze swoją żabienicą Byłem cierpliwy ,odbiła wyrosła na piękny okaz i kwitnie co jakieś 2 tygodnie. Postaraj się zwiększyć oświetlenie z nawozami spokojnie daj tej zabienicy cos w podloże a jak zauwazysz jakies przebarwienia albo dziury to musisz dodawać potas. Powodzenia i troszkę cierpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...