Skocz do zawartości

zmiana w obsadzie - jakie ryby ławicowe wybrać?


SkazanyNaBluesa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam nieco zmienić swoją obsadę w akwa, lecz nie wiem które ryby z podanych niżej będą najlepiej pasowały i w jakiej ilości. ;)

moja obecna obsada :;)

3x gurami mozaikowy

3x prętnik morelowy

2x p. ramireza

5x kirysek ( 2 spiżowe, 3 pstre)

2x zbrojnik niebieski

4x skalar ( niedługo się ich pozbędę)

 

a więc gdy skalary opuszczą teren mojego akwarium, jakie ryby( a może i jakieś mieszanki ich, z tych co podane na dole) proponujecie. I żeby nie były też jakimiś strasznymi delikatesikami:D

 

ryby które mi się podobają :

-neon czerwony

-neon innesa

-brzanka wysmukła

-razbora klinowa

-proporczykowiec z kap lopez lub jakiś inny podobny

 

akwarium 112 l

filtr : Hydor, Prime 10, 300l/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, pozbywam się tylko skalarów ;) a pozatym na dole wypisałem ryby które mi się podobaja, a tetra cesarska to nie za bardzo, tak więc proszę odpowiadajcie konkretnie tylko na te pytania które zadałem w poprzednim poście a nie na takie ze muszę oddac to i tamto, doceniam waszą troskę ale ja chcę konkretnych podpowiedzi co do ryb ławicowych które mi się podobaja . ;)

 

A akwarium dla mozaikowych nie jest za małe raczej, bo w mojej encyklopedii piszą że 120 l dla 3 ryb(1+2) a jak ja mam 112 to niewielka rożnica przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...