Skocz do zawartości

Ciekawe stworzonko


Rekomendowane odpowiedzi

Po powrocie do domu z urlopu zauwazyłem w moim zbiorniku małe stworzonko wielkości około pół cm barwy białawej, 3 pary odnózy, dośc duże oczy. Nic takiego nie miałem i stąd moje pytanie co to może być. Akwa dwa miesiące, niezarybione, filtr, grzałka działa 24/dobę. Ktoś ma pomysł co to może być? Jutro wrzuce zdjęcie ale nie wiem na ile będzie wyraźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dlatego ze ci grzałka chodzi i to na dodatek w te upały, a jak jest źle nastawiona to jakieś robactwo się wylęga. Mi w te upały tez duzo robactwa wlazi do akwarium, szczególnie wieczorem jak jest ciemno a w akwarium sie swiatlo swieci. Ostatnio jakieś komary czy cos wpadły to skalary miały przekąske ;D . Najlepiej przykryj to akwarium jak masz nieprzykryte i wieczorem gaś światło i jak cchesz jakieś rybki hodować to juz mozesz wpuszczać bo akwarium swoje odstało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź przyszła od razu po fotografii. Faktycznie jest to larwa ważki. Wywal toto, rzuć okiem czy nie ma ich więcej w baniaczku.

 

Temat zamykam, dla zatrzymania ewentualnego spamu. Proszę autora o PW w razie chęci ponownego otwarcia tematu.

 

Pozdrawiam, Zielony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...