Skocz do zawartości

[52l] Moje akwarium. Jaka macie opinie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam akwarium (52l) a w nim

10 molinezja

10 danio

8 kirysk

6 piskorek

3 wegorek ciernisty

4 zbronik........... :D:P

 

Nie no zartuje...;P

 

4 molinezja

4 danio

2 kirys

2 piskorek

1 zbronik

 

I tak sie zastanawiam... A moze tak ze 4 neonki...? No bo one sa malutkie... ;) Czy juz przesadzam..?;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem masz optymalną obsadę biorąc pod uwagę samopoczucie ryb ;) Zgadzam się z jedną z wcześniejszych wypowiedzi, że molinezje powinny mieć racze większe akwarium. Co do neonków, to cztery sztuki to za mało. Po pierwsze to ryby stadne, a po drugie w malej ilości są niewidoczne :( Więc albo zostaw tak jak jest, albo zrezygnuj z molinezji ale weź tak z 6 neonków.

 

A co do ilości danio, to mogą być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... No tak, ale nie mam gdzie te molinezje oddac...W zoologicznym u mnie nie akceptuja zadnych ryb ani narybku..o.O

 

Aha...Jeszcze jedno...W planach mam jakies 112 litrow... Bo uwielbiam skalary a podobno w 100l sie czuja ok..Tak np 2 skalarki dokupic.. Rosna duze, wiec chyba nawet troche wieksze kupic moznaby...I w innym temacie bylo napisane ze sie nie kłócą z neonkami..No ale to dopiero jak dokupie akwa.. Tylko szkoda ze takie drogie, bo juz dawno by stalo u mnie na półce.. :cry::x Jeszcze musze dokupic jakas kryjówkę typu korzen dla zbrojnika, bo widze ze mimo slicznej ciemnej kryjowki z kamieni siedzi za roslinkami na szybie i sie troche stresuje.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...