Skocz do zawartości

Molinezje nie chca jesc...


Dany
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jakies dwa tygodnie temu kumpel dal mi 6 molinezji czarnych. dwa dni temu zdechla mi jedna a nastepnego znow jedna. poza tym 4 pozostale nie chca jesc. podaje im suchy pokarm. nie mam wiecej rybek ani zywych roslin. w poniedzialek zamierzam kupic glonojada i pewnie kilka jakichs ryb no i rosliny bo u mnie w miasteczku nie mam mozliwosci. prosze o pomoc. czy to jakas choroba? co robic? PS akwaium mam 60 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wody nie wymienialem. akwarium mam ok 2 tygodni dopiero. postaram sie niedlugo zalaczyc fotke ale ja nie widze nic nienormalnego (ale tez znawca nie jestem). ryby czesto stoja na samym dnie i najczesciej w rogu gdzie jest ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed poludniem podmienilem wode. pare godzin temu dalem im suchy pokarm. jadly tylko dwie z 3 teraz dalem ochotki i tez tylko te 2. ale zauwazylem tez ze ta jedna co nie jadla wydala odchody wiec chyba jednak je tylko ja tego nie zauwazylem. mam tez kolejny problem. jedna z ryb jakby "gryzie" druga w okolicach brzucha.z tego co sie orietuje to samiec gryzie samice a ona jest w ciazy (tak mi sie wydaje bo ma wyraznie zwiekszony brzuch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...