Skocz do zawartości

Biotop


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej ale butla to spory wydatek.No i trzeba gdzieś tego kolosa postawić.Wątpię żeby twoja mama była szczęśliwa jak powiesz jej o butli i reduktorze,gdzie koszt tego to około 300zł.Do tego jeszcze te wszystkie zaworki pierdółki.Polecił bym ci za to system CO2 Nutrafin.Początkowy koszt to 90zł.Dostajesz buteleczkę+drabinkę tu jest link

Starcza to na miesiąc.a po miesiącu zmieniasz tylko zawartość flaszeczki

http://www.tropicalfish.istore.pl/sklep ... 497,0.html

po co zaworki i jakies inne pierdoly? wystarczy butla i reduktor a od reduktora wypuszczasz juz tylko cienki wezyk i ustawiasz go na ilosc babelkow oddawanych na minute. bez zadnych zbednych urzadzen. a butle mozna kupic 2 kg. w zupelnosci wystarczy i jest bardzo mala. no ale kwestia kasy jak zwykle. butle kupujesz raz a nabicie 2kg co2 kosztuje ok 12zl.starcza na bardzo dlugonawet rok czasu przy malych akwariach.a te gotowe butelki co sprzedaja w sklepach akwarystycznych sa malo wydajne. trzeba przemyslec co bardziej sie oplaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pokazałam mamie jak fantastyczny jest czyścik magnetyczny do szyb na allegro i powiedziała że kupimy :D

Podobno widziała iż są korzenie ładne po 10 zł :]

I wogóle w sobotę zaciągam rodziców do akwarystycznego, zmierzę akwarium itp. I zobaczymy pokrywy, świetlówy...

Oczywiście wspomniałam o odmulaczu, bo niestety takiego czegoś wcześniej nie nabyłam.

I testy, te na parametry czy coś.

 

Dobra, narazie CO2 zostawiam w spokoju.

 

Co z rybkami?

A pielęgniczki kakadu?

 

Ale teraz to chyba zażądam kieszonkowego! :D

 

 

Edit:

Jednak trochę mnie ten biotop przerasta. Postaram się zrobić tylko jak najładniejszy zbiornik, o biotopie pomyślę jednak w przyszłości :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...