Skocz do zawartości

czy razbory plywaja w grupie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie odnosnie razbor. chce kupic sobie razbory ale nei wiem czy sa to ryby az tak stadne jak neonki--chodzi mi o to czy tak jak neonki caly czas zawsze plywaja razem. wydaje mi sie ze jednak az nie plywaja takie "zbite" jak neony ale do konca nie wiem wiec prosze o wskazowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie odnosnie razbor. chce kupic sobie razbory ale nei wiem czy sa to ryby az tak stadne jak neonki--chodzi mi o to czy tak jak neonki caly czas zawsze plywaja razem. wydaje mi sie ze jednak az nie plywaja takie "zbite" jak neony ale do konca nie wiem wiec prosze o wskazowke.

Niby te i te to ryby stadne, ale trzeba dodać że neonki to ryby ławicowe a razbory nie. Więc brzanki nie pływają tak jak neony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie odnosnie razbor. chce kupic sobie razbory ale nei wiem czy sa to ryby az tak stadne jak neonki--chodzi mi o to czy tak jak neonki caly czas zawsze plywaja razem. wydaje mi sie ze jednak az nie plywaja takie "zbite" jak neony ale do konca nie wiem wiec prosze o wskazowke.

Niby te i te to ryby stadne, ale trzeba dodać że neonki to ryby ławicowe a brzanki nie. Więc brzanki nie pływają tak jak neony.

Jemu chyba chodzi o razbory, a nie o brzanki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...