Skocz do zawartości

[112l] przebudowa obsady


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, wrocilem z zoologicznego, z tym, ze nie udalo mi sie wylowic wszystkich rybek za jednym razem - zrobie to nastepnym razem (moze jutro), wtedy dokupie tez reszte rybek. obecnie moj sklad wyglada dziwnie:

2 skalary

2 ramirezy

2 proporczykowce (z kap lopez)

7 neonkow

2 zbrojniki

2 grubowargi zielone

2 bocje

kilka mieczykow i molinezji, ktorych nie udalo mi sie wylowic...

przez jaki czas to wszystko moze byc razem? czy ktores rybki szczegolnie sie nie toleruja? nie wiem, jak szybko mam wylowic pozostale rybki. w planach nie bylo parki proporczykowcow, slyszalem jednak, ze te z kap lopez sa spokojniejsze od nigeryjskich, wiec zaryzykowalem. kiryski panda na razie sobie odpuscilem - mialem kupic 6, a jeden kosztuje 12 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem, napisalem do niego pw, chce sie nauczyc od bardziej doswiadczonych, ale chce tez sie troche pouczyc przez wlasne doswiadczenie, dlatego w 90% go posluchalem, ale skalary mimo wszystko zostawilem.

EDIT:

wiec teraz moja obsada wyglada tak:

14 neonek

2 bocje

2 skalary

2 pielegniczki ramireza

2 proporczykowce

2 zbrojniki

krewetka

i tak tu troszke pusto... ;p moze cos do strefy srodkowej? co myslicie o kakadu?

Prosze edytowac posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

no 112 to troche malo dla skalara.ja mam 200 i nie podjalem sie hodowli tych ryb.mam nadzieje ze sa u Ciebie szczesliwe.nie kupuj zadnych pielegnic szkoda innych ryb.jak pewnie wiesz pielegnice bronia terytorium i szczegolnie dla ryb takich jak proporczykowiec rybki mocno zwiazzanej z miejscem i wyjatkowo spokojnej beda to mieszkancy niedoziesienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...