Skocz do zawartości

Problem!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam 14 lat i też zacząłem mieć akwa jak miałem 13lat.

 

Ja mam akwarium 100l i mam w nim takie rybki:

-gupiki,

-hokejówki amazońskie,

-bystrzyk barwny,

-zbrojniki niebieskie,

-kiryski,

-kiryśnik czrnoplamy,

-danio pręgowane,

-mieczyki,

-neony innesa

 

I właśnie te ryby Ci polecam. ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 60L polecałbym Ci:

Neonki

Kiryski

Zbrojniki

Molinezje

Bojownika

EWENTUALNIE Mieczyka

 

Zbrojnik ? jaki ?najmniejszy będzie niebieski, dorasta do 15 cm i się nie nadaje do tego akwarium.

 

Molinezja dorasta do 18 cm też się nie nadaje

 

Mieczyk dorasta do 11 cm (bez miecza) więc też się nie nadaje

 

Do tego akwarium proponuję obsadę:

8 X neon inesa

6 X kirysek panda

6 x danio lamparci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabniele dorasta chyba w naturze do takich wielkości... więc się nadaje!!! ja mam 3 mieczyki 2 gupiki 2 załobniczki w akwa 54l i czyją sie znakomicie:D mają wiele lepiej niz w niejedym akwa 200l

Po pierwsze nie wiem ile Ty masz lat ale chyba za mało żeby pisać cokolwiek. W jednym zdaniu zrobiłeś 11 błędów ortograficznych.

Po drugie jeżeli nie masz najmniejszego pojęcia o akwarystyce też lepiej nic nie pisz niż masz pisać głupoty, z których ktoś może skorzystać i uznać je za trafne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati czesc mam pytanie duze masz mieszkanie albo swoj pokuj jesli tak to mozesz se kupis akwa 200l i miec w niej duzo paletek jezeli masz kase a jak chcesz zostac przy tym 60l mozesz miec w niej np. 6 danio 4 kirysy i bojownika oczywiscie jak chcesz tego bojownika to samca trzymaj samego bez samic poniewaz one sie stresuja ganianiem od czasu do czasu za samiczka a pozatym samce w calym zyciu spotykaja sie z samicami tylko na okres tarla wiedz bez samic beda duzej zyly i bezstresowo!

 

powodzenia z pierwszym AKWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...