Skocz do zawartości

Gupiki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja gupiczka wlasnie urodzila .Jestem nowym akwarysta i chcialbym z zapytac czy mlode moge trzymac normalnie w akwarium mam w nim : 2 molinezje 2 kardynalki 2 zmienniaki glonojada i kiryska . Czy ktoras z tych ryb jest grozna dla mlodych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gupiczka wlasnie urodzila .Jestem nowym akwarysta i chcialbym z zapytac czy mlode moge trzymac normalnie w akwarium mam w nim : 2 molinezje 2 kardynalki 2 zmienniaki glonojada i kiryska . Czy ktoras z tych ryb jest grozna dla mlodych?

Może zacznij od wielkości akwarium ale od razu Ci napiszę, że masz BARDZO złą obsadę.

No i oczywiście odpowiem, że Molinezję, zmienniaki są zagrożeniem dla narybku gupików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście odpowiem, że Molinezję, zmienniaki są zagrożeniem dla narybku gupików.

A uprzedzając kolejne pytanie:

24. Mam młode w kotniku, kiedy mogę je wpuścić do akwarium ogólnego?

To zależy od ryb które w tym akwarium się znajdują. Młode powinny być na tyle duże żeby nie mieścić się w pyskach dorosłych ryb. Jako ciekawostkę dodam że młode już po 24h od narodzenia są o wiele żywsze i "cwańsze" od tych świeżonarodzonych. Dzięki temu szansa że zostaną pożarte jest dużo mniejsza.

 

Jeśli masz więcej pytań to najpierw zapoznaj się z tym: viewtopic.php?f=36&t=28530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...