Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gupiki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 rap

rap

Przechodzień

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 luty 2011 - 00:53

Moja gupiczka wlasnie urodzila .Jestem nowym akwarysta i chcialbym z zapytac czy mlode moge trzymac normalnie w akwarium mam w nim : 2 molinezje 2 kardynalki 2 zmienniaki glonojada i kiryska . Czy ktoras z tych ryb jest grozna dla mlodych?

#2 Kamil84

Kamil84

Fanatyk

• Użytkownik
  • 1271 postów
  • Lokalizacjapyrlandia

Napisano 07 luty 2011 - 00:57

Moja gupiczka wlasnie urodzila .Jestem nowym akwarysta i chcialbym z zapytac czy mlode moge trzymac normalnie w akwarium mam w nim : 2 molinezje 2 kardynalki 2 zmienniaki glonojada i kiryska . Czy ktoras z tych ryb jest grozna dla mlodych?

Może zacznij od wielkości akwarium ale od razu Ci napiszę, że masz BARDZO złą obsadę.
No i oczywiście odpowiem, że Molinezję, zmienniaki są zagrożeniem dla narybku gupików.
Dołączona grafika
Filmik z mojego akwarium"click"

#3 Atreyu

Atreyu

Skazany na forum

• Użytkownik
  • 11421 postów

Napisano 07 luty 2011 - 01:04

No i oczywiście odpowiem, że Molinezję, zmienniaki są zagrożeniem dla narybku gupików.

A uprzedzając kolejne pytanie:

24. Mam młode w kotniku, kiedy mogę je wpuścić do akwarium ogólnego?
To zależy od ryb które w tym akwarium się znajdują. Młode powinny być na tyle duże żeby nie mieścić się w pyskach dorosłych ryb. Jako ciekawostkę dodam że młode już po 24h od narodzenia są o wiele żywsze i "cwańsze" od tych świeżonarodzonych. Dzięki temu szansa że zostaną pożarte jest dużo mniejsza.

Jeśli masz więcej pytań to najpierw zapoznaj się z tym: viewtopic.php?f=36&t=28530

Były:

- Junior Admin

- Moderator

- Ekspert

- Przyjaciel

#4 Walter

Walter

Podglądacz

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 08 luty 2011 - 18:57

Przesadź narybek do słoika 5l albo do kotnika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!