Skocz do zawartości

[200 l] Ogólne


kruchy87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuję za oceny napweno dołożę jeszcze jakieś roslinki bo jak dla mnie też pustka ale budżet się ukrusił (święta) welonki oddam a bojownika dlaczemu muszę oddać coś może mu się stac. Dziękuję za dary i oceny i licze na dalsze WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ŻYCZĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem o rade na forum a poza tym mam kilku znajomych którzy tez zajmuja się akwarystyką i oni poradzili mi trochę co innego wybrałem z tych wielu rad optimum mam nadzieje że się nie pomyiłem bo staram się bardzo o moje rybki twoja rade też wziąłem pod uwagę ale przecież nikt nie kazal grzecznie wyknywać polecenia z forum. mimo tego dziękuję Ci bardzo za radę nam moją obsadą wierze w Twoje szczere chęci.dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

welonki juz przeniosłem do akwa 45 litrów gdzie maja 19 stopni a kirysków chyba wpuszcze ok 10 ale nad tym się jeszcze zastanawiam korzeń napewno tam zostanie bo mi się podoba fakt łyso ale na razie budzet na wiecej nie pozwolil ale napewno będzie wiecej roślinek oczywiście żywych i może jeszcze cos dorzuce ciekawego jak znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko naturalnie siostrzyczka likwiduje akwa i chciała mnie obdarować sztucznymi roślinkami owszem ładne dosyć ale ja chce tylk żywe mimo tego że się rozrosną i tak dosadzę jeszcze kilka nowych ale to dopiero po wypłacie :lol: i oczywiscie dokupię sobie kriryski i zapewne węgorki bo bardzo mi się podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,8zł kosztuje brystol + worek na śmieci i masz tło ale ja zrobiłem tło w inny sposób ;) kupiłem fototapete i żel do włosów żeby nie było bąbelków ;)

duże i ładne akwa ;)

odwalcie się ludzie do tych roślinek... przecież w 1 dzień koleś nie wyda 200 zł na to żeby były wielkie rośliny ;) rozwiną sie same i bedzie ładnie wyglądać;) dodasz jakiegoś wspomagacza i bedzie miodzio ;) ja jutro kupie na allegro jakieś torf z z witaminami http://www.allegro.pl/item506585895_naw ... ratis.html i za 2 tygodnie powiem jakie są efekty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę lać zbyt dużo chemii tylko tyle ile to jest konieczne roślinki jak już mówiłem wiele razy kupie napewno jeszcze i to zapewne kilka przede wszystkim chcę ukryć filtr który ine jest zbyt piękny a jeśli już powiedziałem o filtrze to czy fluval 3 starczy do mojego baseniku taki mam i coś mi sie wydaje że nie daje rady ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zostawic ten co juz masz wewnetrzny. Bedzie sluzyl do filtracji mechanicznej wody - gabka wylapie nieczystosci. A drugi mozesz kupic zewnetrzny. Glownie sa w nim wklady biologiczne, ktore dobrze wplywaja na jakosc wody. Dzieki 2 filtrom wode w akwa bedziesz mial luksusowo przejzysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic??w zadnej czesci filtra??moze rozebrales nie z tej strony??jesli nie ma gabki w srodku to jestem w szoku...oczywiscie ze powinna byc.moze w sklepie stwierdzili ze beda sprzedawac oddzielnie bo lepiej im sie to opłaci...a tak pozatym to filtr fluval 3 nadaje sie do akwarium maks 90 litrow.takie informacje znalazlem w internecie. a ty zdaje sie masz 200 litrow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem postów przedmówców lecz jak dla mnie to akwa jest ładne ;)

kilka spraw :)

grzałkę wwal do tyłu

wyjmij ceramike

kup 2 kokosy lub jeden i spreparuj go, wytnij krzątał taki jaki Ci się będzie podobał

korzeń ja bym troszke przesunął bardziej w strone tylnej szyby

i kupił nawóz torfowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam 200 litrów a filtr kupiłem od znajomego który miał go w akwa 120 litrów i robił w nim spore "zamieszanie" burzył wodę i to intensywnie bąbki nie ma ale będę musiał zapytać w sklepie i dokupić

 

polećcie mi jakiś filtr proszę do mojego baseniku cena nie gra teraz roli tylko taki naprawde bardzo dobry i super skuteczny jeśli to mozliwe bo ten już naprawde zaczyna mnie denerwować POMÓŻXIE PROSZĘ!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...