Skocz do zawartości

112 l co mogę jeszcze dodac?


piterryc22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

112l:

 

Oddaj kiryśniki (za duże jak na 112l). W tym akwarium to max. 1 parka zbrojników, więc najlepiej ułóż skład tak by było 1+1. Najlepiej to oddaj zbrojniki, na początku jedzą glony, lecz potem stają się leniwe. Otoski są mniejsze i bardziej pracowite, toteż je polecałbym zamiast zborjników w liczbie 5 sztuk. Gupiki nie trzymamy w parach lecz w haremach 1+2, tak samo mieczyki. radziłbym oddać gupiki i mieczyki, albo chociaż same gupiki bo są one żyworodkami i szybko przerybią ci akwarium. Co do neonów to najlepiej innesa :arrow: 10 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

112l:

Co do neonów to najlepiej innesa :arrow: 10 sztuk.

 

Czemu 10 sztuk do 112 może być spokojnie 25 no więc tak

 

25x neon innesa

1x glonojad

6x kirysków pand/strumienne/albinos/spiżowy

Parka p.ramireza

 

no a co do kiryśników to oddaj i gupiki i mieczyki też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)Nie chce rezygnowac z gupików;) ale fakt powinno sie trzymac w haremach je, nie przerybie akwarium bo jak sie okocą to zawsze moge oddac znajomemu;) .miałem 2 samiczki ale pare dni temu musialem bojownika przeniesc na jedna noc do tego akwarium i 2 samiczki mi zaciachał.... co do mieczyków- jakos mi sie spodobała ta parka i nie chce oddawac ;) co do zbrojników- dostałem je ostatnio i to są 3 malutkie glonojadki... jak urosną to je zamienie;) co do kirysników- mam sentyment do tych rybek;0 mam je od lat i fakt rosną duze ale zawsze mozna je wymienic na mniejsze ;) chodzilo mi czy moge dodac do nich neon innesa i ile? ;) ale dzieki za rady;) aaa zauważyłem ze wszystkim tutaj niektorzy radzą np. zamiast glonojadów- otoski, zamiast kirysników - kiryski;) wszyscy nie mogą miec tego samego w akwarium bo to byłaby nuda xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...