Skocz do zawartości

Film


uzoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rybkom mozna podawąc marchewke jabłko szpinak groszek cukinie oczywiści odpowiednio przygotowane i nie oszukujmy się nie wszystkie ryby będą to jadły Ja marchewke gotuje ale nie calkiem tylko troszkę zeby miekka byla jabłko daje naormalnie kawałek na widelec i do zbiornika Slimaki bardzo szybko :mrgreen: znajdują ten owoc Plekostomusy wcinaja wszystko tak samo zbrojniki niebieskie..... Mozna też zrobic taki myk- kupujesz mieszanki warzywne np. wiosenna miksujesz to na pakę dodajesz szpinaku tak zeby stanowił 50% całosci szykowanej porcji. Nakłada sie to na plaski kamyk i albo do piekarnika albo na patelnie na maly ogien ( ja tak robię) i czekacie aż zaschnie na kamieniu na twarda skorupe .Jak odstygnie do zbiornika ryby to uwielbiają..... jesli ktoś chce jeszcze czegoś sie dowiedzieć na temat przygotowania piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik świetny, karmisz te ryby czasem :D;) wyglądały jkby z miesiąc nic nie jadły :D

ryby karmie regularnie dwa razy dziennie.one poprostu sa takie zarloczne a pyszczaki to juz w szczegolnosci.a co do przygotowywania marchewki to poprzednik opisal dokladnie ta metode ktora ja tez stosuje.pozdrawaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...