Skocz do zawartości

>>>PYSZCZAKI<<<


brylu123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam mam pytanko :) Ile średnio żyją (lat) pyszczaki z jeziora Malawi??

 

a i jeszcze jedno czy jako urozmaicenie diety raz na jakiś czas moge karmic je białymi robakami ( takimi jak na ryby) nie zaszkodzi to im??

 

z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam wszystkich na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dlugosci zycia to ci nie pomoge ale im bedziesz bardziej o nie dbac to tym dluzej :) a diete mozesz im urozmaicac np .mrozonymi pokarmami tyou ochotki.ale jeszcze lepiej jesli bedziesz im podawac wolowine mniej wiecej dwa razy na tydzien ja tak karmie swoje ryby i mi pieknie rosna.nie zapomnij tez o urozmaiceniu diety w pokarm roslinny-i tu polecam parzona salate-mozesz im dawac ja nawet codziennie ona po pewnym czasie opadnie na dno i jesli pyszczaki jej nie zjedza zawsze zje ja glonojad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj no sorry chyba nie sądzisz że bede szukał spośród ponad 600 tematów jakie tu są !! prosiłbym o odpowiedzi na moje pytania bo takie odpowiedzi nic mi nie pomagają. 2 osoby mi odpisały i prawda jest taka że nadalejestem w tym samym punkcie :((( ludzie czy wy piszecie tylko po to by pisać ?? faktycznie może i ten temat był juz poruszany na forum ale praktycznie wszytkie te tematy co są na " super kawrium " sa też pewnie na innych forach i nikt nie pisze żę to już gdzieś jest żeby przeczytać !!!!!!!!!!!!!!!!! troszke wiecej życzliwości i zrozumienia a swiat bedzie lepszy :)

 

a wiesz że istnieje na forum taka opcja "szukaj"? wystarczy wpisać szukane słowa i wyskoczą Ci te wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...