Skocz do zawartości

Akwarium od nowa


Rekomendowane odpowiedzi

ZAstanow sie najpierw co chesz trzymac w takim akwarium, czy jakies towarzyskie ryby, czy moze kilka wiekszych, a potem stworz im srodowisko do zycia jak najbardziej przypominajace naturalne. masz duze pole do popisu...

Jakieś duże rybki i żywe a nie jak ten rekinek który siedzi i nic nie robi no po prostu się opierdala rekinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o korzenie to wg mnie lepiej pójść gdzieś np. do lasu, nad jezioro lub rzekę i poszukać jakichś ciekawych... potem tylko ładnie oczyścić pod bieżącą wodą, wymoczyć odpowiednio długo (żeby było szybciej można w akwarium przycisnąć taki korzeń jakimś kamieniem, żeby nie wypływał) no i oczywiście wygotować w wodzie z dodatkiem soli, żeby zabić wszystkie zarazki. potem jeszcze raz wypłukać pod bieżącą wodą, żeby pozbyć się soli... trochę to wszystko trwa ale warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAstanow sie najpierw co chesz trzymac w takim akwarium, czy jakies towarzyskie ryby, czy moze kilka wiekszych, a potem stworz im srodowisko do zycia jak najbardziej przypominajace naturalne. masz duze pole do popisu...

Jakieś duże rybki i żywe a nie jak ten rekinek który siedzi i nic nie robi no po prostu się opierdala rekinek

 

Widze ze nie masz pojecia wogole o akwarystyce wiec proponuje ci poczytac kilka poradnikow jakies atklasy o rybach a potem wroc na forum i o cos pytaj. bo z tego co piszesz to niewiesz nawet jakie ryby trzymasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAstanow sie najpierw co chesz trzymac w takim akwarium, czy jakies towarzyskie ryby, czy moze kilka wiekszych, a potem stworz im srodowisko do zycia jak najbardziej przypominajace naturalne. masz duze pole do popisu...

Jakieś duże rybki i żywe a nie jak ten rekinek który siedzi i nic nie robi no po prostu się opierdala rekinek

 

Widze ze nie masz pojecia wogole o akwarystyce wiec proponuje ci poczytac kilka poradnikow jakies atklasy o rybach a potem wroc na forum i o cos pytaj. bo z tego co piszesz to niewiesz nawet jakie ryby trzymasz

A skąd mam wiedzieć ? kolega mówił że rekin więc kupiłem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego nie wiedziales bo nie masz zielonego pojecia o akwarystyce. Brzanka rekinia jest jedna z najpopularniejszych ryb akwariowych wiec wypadaloby ja znac:)

Po co ? właśnie zacząłem swoją przygodę z akwarium .

Panie ekspercie to nie moja ryba moja nie ma łusek . Znalazł się PRo akwariarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

soviet100 po co wogóle wchodzisz na takie fora skoro nie masz zielonego pojęcia o rybach :!:

 

Doradzam poczytaj trochę na stronach np wykipedia o danej rybie którą masz albo w jakiś poradnikach np świat ryb akwariowych bardzo polecam tę książkę gdyż sam się z niej uczyłem jako początkujacy ...

 

jeszcze raz powiem najpierw się trochę dowiedz o "akwarystyce" zanim coś napiszesz:mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich ;)

 

mod: temat ten jest już dawno nie aktualny. Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...