Skocz do zawartości

[25l]krewetkarium


bahu100
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojemność: 25l

Wymiary: 40x25x25

Filtracja: kaskada Aqua-Szut

Oświetlenie: 15w 6500k

Podłoże: żwirek.

Fauna:Neocaridina heteropoda var. Yellow,Caridina sp.Biene gard. b,c

Flora:rośliny nie pamiętam nazwy

 

Przepraszam za jakość zdjęcia troszkę ruszone postaram się zrobić lepsze

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten korzeń mi się nie podoba, może wymień go na jakiś bardziej naturalny/ japoński nie wiem jak chcesz.

Przydałby się jakiś trawnik z heńka/glosi i mchy daj. Krewetki lubią w nich siedzień. Z tego co pamiętam to te krewetki co masz crystal red i black bd się krzyżować. wieć musisz wybrać. ( wybierz black xD )

Ten lisi ogon z tyłu nie pasuje do takiego małego akwarium.

why? jak da go w dobrym miejscu to będzie fajnie wyglądać.

Podłoże: żwirek.

ten żwirek psuje całokształt, daj jakiś jednolity

Filtracja: kaskada Aqua-Szut

nie będzie do tego potrzebny jeszcze jakiś napowietrzacz?

 

Ogólnie to akwarium jest fajne, może tak rośłinki są ładne, reszta musi przejść przez twoją głowę i ręce :) Powodzenia. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzeń nie jest jakiś super ale anubias na nim kwitnie więc narazie zostanie jeśli chodzi o żwirek mnie się podoba krewetki wiem że się krzyżują o to mi chodzi chcę mieć crystal black filtracja jest wystarczając napowietrzanie zupełnie niepotrzebne szkoda co2 wytracać z wody, mchy jakoś do nich nie mam szczęścia zawsze porastaj glonami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krewetki wiem że się krzyżują o to mi chodzi

?????? co ??????

no i masz, my tu na forum staramy sie żeby w naszym akwarium były naturalne ryby, roślinki a także i krewetki. Więc jeśli chcesz krzyżować krewetki to powodzenia, ale nie chwal się tu na forum. A potem się dziwimy że przychodzą na forum coraz to nowi forumowicze z coraz to bardziej zmutowanymi rybkami. Nie mówie to tylko do Cb, ale na przyszłość także i innym nowym forumowiczom.

mchy jakoś do nich nie mam szczęścia zawsze porastaj glonami

może poczekaj na młode krewetki ( krzyżówki, redki czy black nie wiem już co tam chcesz ) i te małe zostaw sobie jako sztab czyszczeniowy. Na pewno sobie poradzisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo wiem o co chodzi krzyżowanie krewetek to jest normalna rzecz przecież krzyżuje takie z których nie wyjdą hybrydy zobacz sobie tabele krzyżowania cr z biene nie chce Cię obrazić ale chyba nie masz pojęcia o krewetkach chcę mieć crystal black miałbyś rację gdybym krzyżował np. biene z tigerem które również posiadam ale są w osobnych zbiornikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pojęcie, ale nie rozumiem jak można celowo krzyżować krewetek, to tak jakby wpuścił ktoś człowieka do małpy i kazał się no ghhh...

A hybrydy wiem że nie wyrosną, tylko uczula mnie sam fakt celowego krzyżowania krewetek

Dobra ja kończe tą dyskusje bo zamkną ci galerie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...