Skocz do zawartości

jakie rybki kture skladają leguralnie ikre jak.np skalary???


adrianoo11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze nie ma takich rybek... :|

Jak najbardziej w dobrych warunkach ryby beda podchodzily do tarla nawet co 2 tygodnie, u mnie co okolo 3 tygodnie mam tarlo. Jezeli nie odchowaja narybku badz zginie szybko w akwarium to ryby beda skladac tak czesto jak to mozliwe zeby zwiekszyc swoja populacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarzaja sie przypadki ze rybki tak czest podchodza do tarla.dokladnie tak jak pisal petania,ale trzeba brac pod uwage ze nie wszystkie rybki sa tak plodne czasem zadarzaja sie samice ktore sa pelne ikry a sie nie trą.nawet w odpowiednich warunkach.a adriano moim zdaniem ma bardzo plodna pare,tylko w ogolnym akwa ciezko mu bedzie utrzymac ikre i narybek

 

ps.adriano nie odlawia sie ikry,kazda zmiana temp,parametrow wody moze ja zabic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za pytanie i co moze teraz ktos z forumowiczów poswięci godzine albo 2 zeby zrobic extra listę tak ???????? A moze tak troszkę własnego wysilku. I co z tego ze będziesz wiedzial które gatunki skladaja ikrę co 2 maiechy??????? myslisz ze jak takie kupisz to masz jak w banku ze u ciebie tak bedzie ?????? to jak czesto ryby podchodza do tarła jest zależne od wielu czynników i nie ma tu reguły........ u jednego skalary zrobią to co 2 tyg. a u inego raz na rok bo akurat wtedy bedą sprzyjały temu warunki........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ze dzięki takim wypowiedziom więcej Forumowiczów wysli się i zanim zada kolejne pytanie z cyklu jaki filtr do 20 l poczyta sobie o zakładaniu zbiornika ;) WIEM ZE NIE WSZYTSKO MOZNA ZNALESC i własnie wtedy przychodzi z pomocą forum Nie można 1000 razy pytać jaka obsada albo jaka grzałka bo to są podstawy akwarystyki a skoro macie akwaria to chyba należało by te podstawy znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak nie mozna pisac tysiac razy tego samego ale jak ktos ma problem to nie mozna go odsylac na google odrazu.przeciez tutaj jest naprawde duzo osob ktore pomoga i to z mila chceia i czesto mozna znalezc tu lepsze informacje niz w google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koleżka pyta sie nie o filtr tylko o to które rybki sie grzmocą często ;o i jeśli masz takie w akwarium to napisz ich nazwę ;O ja tam mam parke skalarów, molinezji, mieczyków, troche Danio czerwonych i neonów tęczowych i jak na razie to tylko Danio jest grube i molinezja ;) ciekawe czy coś z tego wyjdzie ;) pozdro może ktoś ci napisze ;)

ale według mnie to bardzo często grzmocą się Gubiki :) wiecznie w zoologicznych jedno małe akwa jest właśnie na ten gatunek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się w zupełności zgadzam z moderatorem,a adriano 11 już zadawał tego typu pytania z 1000 razy i to w różnych działach,więc może poczyta sobie swoje posty i da ludziom troche spokoju ze swoimi skalarami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...