Skocz do zawartości

kraby


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy kraby są akwariowe bo we wszystkich zoologicznych są porobione dla nich różne skałki do wychodzenia z wody.

Spotkałam się z wypowiedziami typu ''kraby w zoologicznym mogą wychodzić z wody,to straszne!'',lub ''ten krab żyje w zgodzie z rybami i krewetkami''.Czyli że kraby mają wychodzić z wody czy nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kraby są akwariowe bo we wszystkich zoologicznych są porobione dla nich różne skałki do wychodzenia z wody.

Spotkałam się z wypowiedziami typu ''kraby w zoologicznym mogą wychodzić z wody,to straszne!'',lub ''ten krab żyje w zgodzie z rybami i krewetkami''.Czyli że kraby mają wychodzić z wody czy nie???

To teraz po polsku - pytasz, czy kraby są zwierzętami ziemnowodnymi? Odpowiedź brzmi: tak. Dlatego trzeba przygotować im osobne, jednogatunkowe akwaterrarium o dużej powierzchni dna, z płytkim jeziorkiem i wygrzaną częścią lądową. Biorąc pod uwagę merytoryczną jakość Twoich wcześniejszych postów wnioskuję, że nie powinnaś się zajmować krabami przez najbliższe ćwierćwiecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...