Skocz do zawartości

Akwa 112 l obsada


errari1000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co mógłbym tam wsadzić,bo chciałbym zmienić obsadę.Zostają u mnie 2 samiczki bojownika,4 kiryski,hokejówki i 2 malutkie zbrojniki i 2 gupiki.Co mógłbym dodać? Da się coś jeszcze dać? I żeby mi nie poobgryzały roślinek :D

 

2 samiczki bojownika- dokupiłbym im samca bojownika

4 kiryski- dokup może jeszcze jednego/dwa

2 malutkie zbrojniki- teraz są malutkie ale mogą dorastać do ogromnych rozmiarów, więc radziłbym ci zdecydować się na jeden gatunek ryb przydennych, najlepiej zostaw kiryski a oddaj zbrojniki.

hokejówki- jaka ilość?

2 gupiki- optymalna liczba samic na 1 samca, to min. 2 samice i więcej.

 

 

Jeśli pozbyłbyś się hokejówek dałbym stadko razbor/neonów/danio są mniejsze od hokejówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował tak:

 

2 samiczki bojownika- niech ewentualnie zostaną (dołożenie im samca sprawi, że w okresie tarła będzie strasznie ganiał inne ryby)

4 kiryski- dokup jeszcze conajmniej 1szt, a najlepiej aby było ich razem 7

6 hokejówek- jak chcesz je zostawić to dokup jeszcze 2 sztuki (jak chcesz jakąś inną ławice to tylko w miejsce hokejówek)

do tego np. parka pielęgniczek ramireza, ewentualnie haremik kakadu

 

gupiki- zadadniczo powinny być w stadzie(np.3+6) w układzie 2 samice na 1 samca - lepiej oddaj, masz stadko hokejówek

2 malutkie zbrojniki- oddaj albo obydwa, ewentualnie jednego zostaw (jak oddasz obydwa to w to miejsce np. 6 otosków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...