Skocz do zawartości

chore rybki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem od dłuższego czasu z rybkami.Bardzo dużo czytałam o chorobach rybek ale raczej nic nie dotyczy moich. Karmie rybki regularnie 2 razy dziennie. Mam akwarium 126l. dwa filtry i rybki 3 gurami dwuplamisty, 3 kirysy, 8 brzanka sumatrzańska , 4 bystrzyk Pereza,3 bystrzyk ozdobny,2 bojowniczki, bojownik wspaniały,2 glonojady, 2 mieczyki, 2 żałobniczki,2 sumiki zwane rekinkami i były 3 bocje których już niema.Zaczeło się przy dokupieniu 2 rybek gdzie jedna zdechła a za nią druga .Po paru dniach zaczeły chorować następne bojowniczka , bystrzyk ozdobny miały powiększone oczy i brzuchy ,powiedziano mi że należy podać baktopur direct potem podmiana wody i było ok.jednak nie powiedziano że należy podać 2 dawkę za 2 tygodnie i odnowa bocje wspaniałe były chore miały duże brzuchy i powiększone oczy nic nie jadły i chowały się znowu kazali podać ten sam lek i od 1 dawki za 2 tygodnie powtórzyć lecz mineło 10 dni i widzę że gurami pływa przy wierzchu . Co robić ? podałem wraz drugą dawkę ale niewiem co będzie dalej .Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...