Skocz do zawartości

Pokarm dla rybek


mateusz705
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Chcialbym aby ktos z uzytkownikow tego forum na podstawie swoich przemyslen i doswiadczen z zakresu stosowanych pokarmow doradzil mi jakie pozywki dla rybek stosowac( stosuje)?Jakie zdaniem Waszym sa najlepsze i jakich producentow?Moje akwa 112l. Obsada:3 otoski,parka barwniakow,4 zalobniczki,3 gurami marmurkowe,2 kosiarki,2 glonojady,3 kiryski,2 piskorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, ja osobiście stosuję pokarmy Tropicala, używam różnych pokarmów, aby urozmaicać dietę. W chwili obecnej mam na stanie pokarmy płatkowe: Ovo-vit; Ichtio-vit;Bio-vit i Tropical a także pokarm w tabletkach vitabin. Dla ryb przydennych pokarm w tabletkach. Czasami podaje też Dafinie- czyli suszone skorupiaki, no i mrożone bądź żywe robaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem najbardziej przekononay do firmy Tetra dlatego tez uzywam pokarmu z tej firmy.dokladna nazwa to TetraMin.pokarm suchy w platkach.uzupelniam tez mrozonymi ochotkami co jakies 3 dni i salata.czasem daje tez mieso wolowe ale to nie do wszystkich ryb sie nadaje.pozdrawiam

 

ale widze ze masz parke barwniakow to mozesz podawac im raz na jakis czas mieso wolowe.w ogóle te ryby preferuja pokarm miesny.ale z suchym tez nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poza pokarmami gotowymi warto cos przygotowac samemu dla rybek. Moje dostaja z gotowcow:

- płatki Supervit, Vitality&Colour, granulat Spirulina, tabletki Vitabin, Dafnie w galarecie FreshDelica, mrozoną ochotke, mrożony wodzień

Z wlasnej kuchni podaje:

- gotowana marchew, brokuły, kalafior oraz surowa cukinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...