Skocz do zawartości

Pilne!!!


aqua97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie to pielęgnice trzyma sie w parach albo haremach, a nie sztuk 1. pozatym u pielęgniczek chowanie się po kątach jest dosyć normalnym zachowaniem bo sa to ryby terytorialne - obierają sobie jakieś terytorium w akwarium i się go trzymają. ja mam u siebie 1+2 pielegniczki żółte (Borelli) i przez wiekszosć czasu siedzą sobie w swoich ulubionych kątach (może z wyjątkiem samca który kiedys lubił sobie popływac, ale dzisiaj zbunkrował sie w kokosie i sobie tam siedzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pielegniczki ramireza parami sie kupuje. Sama bedzie sie wiecznie bala. A tak w ogole to oddaj polowe ryb bo masz fatalna obsade.. JAK MOZNA TRZYMAC PO 2 SZTUKI STADNYCH GATUNKOW??? Brzanki sumatrzaskie minimum 6 sztuk, tak samo brzanki zielone, brzanki różowe, żałobniczki. Molinezje i mieczyki w stosunku 2 samce do 3 samic, tak samo gupiki. Gurami i ramirezy przynajmniej parka. 1 tenczanka? Ta ryba jeszcze zyje? Ja bym na jej miejscu zdechla z samotnosci... Czlowieku zdecyduj sie na polowe z tych gatunkow - reszte oddaj. Akwarium to nie lunapark!!! Chyba ze hobbystycznie zajmujesz sie meczeniem rybek.

Nie chce nawet widziec kolejnego tematu pt. rybka sie chowa, rybka sie boi, rybka obgryziona, rybka chora itp. Jezeli bedziesz musial zalozyc taki temat to tylko z wlasnej winy... I nikt ci nie pomoze dopuki nie zrobisz porzadkow w obsadzie.

Jeszcze pytanie - ile litrow masz akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...