Skocz do zawartości

Bocje


tomekc79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś tutaj w końcu zrozumie że są to zbrojniki a nie glonojady? Tych ryb jest kilkanaście odmian i każda ma inne wymagania...

 

a co do wprowadzenia bocji napisz najpierw jakie masz akwarium, jaki wymiary, sprzęt i ilość rybek a nie tylko ich nazwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym w takim wypadku nie dokupowała ich, gdyż są to rybki bardzo żywiołowe, i jak dla mnie najładniej wyglądają w akwarium, w którym są tylko one i to w grupce około 10 sztuk... no ale każdy ma swoje gusta.

Ogólnie możesz kupić, jeżeli lubisz akwaria w których jest po kilka rybek różnych rodzajów... (chociaż ja jestem przeciw :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

dwie bocje wygladaja razem swietnie, sa bardzo zywiolowe, ale nie zaatakowaly mi nigdy zadnej mniejszej rybki, zawsze plywaja razem i caly czas jakby sie przeplataja, ogolnie sa to chyba moje ulubione rybki poki co. jedna ma tylko troche bledsze czarne pasy, moze to dlatego, ze sa jeszcze dosyc mlode, poki co kupilem jakis pokarm, od ktorego rybki maja podobno byc barwniejsze, uzywa ktos czegos takiego? jesli tak to jakie efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...