Jump to content

Jakiego suma wybrac?

skalar1990
 Share

Recommended Posts

Witam chcialbym zebyscie mi poradzili jakiefo suma mam wybrac do swojego akwa? musi byc w miare ruchliwy zeby ozywial akwa ale nie niszyczl mojej bogatej obsady.

112L

6 dyzuch skalarow

4 gurami

10 neonow

brzanka rekinia

2 kirysy

bocja mysia

3 zbrojniki

propo Twojej "bogatej" obsady, zajmij się nią zanim dokupisz kolejnego lokatora.

6 dużych skalarów w 112L? Czy to czasem nie jest przesada? skalary nadają się do minimum 200L...

4 gurami...

10 neonków... które prawdopodobnie staną się kolacją Twoich "dużych" skalarów

brzanka rekinia- rybka stadna! minimum 6szt.

2 kirysy, są zbyt duże zamień je na kiryski

3 zbrojniki- nie wiem jakie ale do 112L to góra dwa, trzy to już małe "przegięcie"

podsumowując- masz niezłą zupę rybną, zajmij się tym nim ryby skarłowacieją, albo same się wykończą między sobą.

najlepszy bedzie nasz rodzimy sum.wykonczy twoje dotychczasowe rybki i bedziesz mial tylko jedna rybe w akwarium...

MAM TYLKO DWIE RYBY W AKWARIUM TO ZNACZY ZE ZWARIOWALEM?............................................................................................

po trzecie skalar podobno od 15 lat zajmujesz sie akwarystyka a nie umiesz dobrac obsady we wlasnym akwarium????????????

proponuje pozyczyc od drugiego kolegi z forum ksiaze "mama, tata, rybki i ja" a potem wrocic i napisac czego sie dowiedziales..............

po trzecie skalar podobno od 15 lat zajmujesz sie akwarystyka a nie umiesz dobrac obsady we wlasnym akwarium????????????

proponuje pozyczyc od drugiego kolegi z forum ksiaze "mama, tata, rybki i ja" a potem wrocic i napisac czego sie dowiedziales..............[/quote

zal mi ciebie

Share

• Create New...